Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

13G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

13G - tai speciali G banga, dirbanti 13 Hercų dažniu. Kadangi dalis G bangų dažnių yra koduojami slapta šešioliktaine sistema, ši banga dar būna vadinama DG, nes toje koduotėje naudojamos raidės tam, kad žymėti skaičius. Todėl D reiškia skaičių 13, o raidė G reiškia G bangą.

13G ryšys buvo sukurtas, atradus specialų 9G ir [12G]] bangų suderinimo režimą, kuriame žmonės sugalvoja sąmokslo teorijas ir ima protestuoti ir nuverčia valdžią. Štai tokių bangų apspinduliuoti žmonės rengė protestus Baltarusijoje prieš Aliaksandrą Lukašenką, o taip pat nuvertė teisėtą Ukrainos prezidentą Viktorą Janukovyčių ir tokie pat žmonės kovoja prieš teisėtą Sirijos valdžią ir tokie nuvertė teisėtą ir demokratišką Libano vadovą Muamarą Kadafį. Tai nusikalstamas NATO, ir CŽV režimų elgesys.

O kad žmonės neprotestuotų pačioje NATO ir Europos Sąjungoje, po 13G bangų buvo sukurtos kitos, specialios bangos, kurios sukelia priklausomybę. Tai yra 14G bangos, kurių paveikti žmonės pasidaro kaip avių banda, avinai ir avys tiesiog, pasiduoda bet kokiai propagandai ir tiki parsidavusia valdžia.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 13G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!