Subingalvis

Subingalvis - taip kalbainiai išvertė vardą Butthead, kas jau apie juos viską pasako, nes čia pagalvokite, vardą versti, čia jau netgi jų pačių taisyklėm prieštarauja, bet jiems į tai nusispjaut, nes vienok nuo tojo ir nesiskiria gal, nes čia jums ir prašom, turime faktą. Tai dar negana to, kiti subingalviai išvertė tą vardą dar geriau, nes ir vardo išversti nesugebėjo - tai jau matomai ne šiaip kas nors, o pačių VLKK įtaka: kad ne Subingalvis, o pagalvokit - Tešlagalvis. Taip čia Pipedija užsiduoda atviru klausimu: kas bendro yra tarp tešlos ir šiknos? Ogi šūdų pyragėliai!

Štai toksai natiurmortas su Butthead vynuogėmis ant prabangios sofkės

Grįždami prie mūsų avinų, prisiminkime, kad Subingalvis yra Byvio draugelis iš populiaraus teleserialo, katrą mums davė MTV, o tasai kelia susižavėjimą visiems mūsų skaitytojams, nes jie tokie patys, kaip ir mes bei to serialo herojai. Taip Byvis ir Subingalvis tapo tikru Pipedijos įkvėpimu, kaupiant visą čia svarbią informaciją, tiksliau, kaip vadinama - šūdus, nes gi žinia, Pipedija yra šiknaskylė, taip kad šitai yra Subingalvio burna, katra pila jums šūdus tiesiai į akis.

Vienok čia grįžtant prie mūsų avinų dar pastebėkim, kad Subingalvis aka Buthedas - tai veikėjas atvirai savo išvaizda bei mintimis primenantis Simpsonus, ogi šie juk yra tiesiog tipiniai vidutiniški amerikiečiai, o amerikiečiai - tai tiesiog vidutiniškiausia pasaulio tauta, nes susidarė visoms pasaulio tautoms persimaišius viename etnokultūriniame katile. Taip kad čia nereikia giliai mąstyti, nes išsyk aišku, kad Subingalvis - tai vidutiniškiausia ir tipiškiausia asmenybė, taip kad čia jums štai jums ir prašom visame gražume.

Gi skirtingai nei Byvis, Subingalvis neturi gilaus ir paslaptingo dvasingumo, o yra praktiška ir konservatyvi žmogysta, labai primenanti visokius politikus...