Rusijos jūra

Rusijos jūra - tai jūra, kuri susidarė Paralelinėje visatoje nr.1991 po nežinomų aplinkybių, 2015 metų pradžioje. Priežastys nežinomos. Dėl žemės drebėjimų ir cunamių buvo gana juntamai apgriautos ir aplinkinės šalys, aplinkui Rusiją, tiksliau, aplinkui buvusią Rusiją, o nuo tada Rusijos teritoriją.

Rusijos jūra

Kadangi Rusijos jūra visiškai atitinka savo sienomis valstybinę Rusijos teritoriją daugelyje kitų paralelinių visatų, o taip pat ir Standartinėje Visatoje, o taip pat tas atkartojimas yra nepaprastai tikslus (paskendo netgi Kaliningrado sritis), mokslininkai neabejoja, kad šios jūros susidarymas sietinas su tikslinga kažkokių protingų būtybių veikla, nukreipta prieš Rusiją.

Deja, būtybės nebuvo identifikuotos, kaip nebuvo nustatyta ir ginkluotė, kuri buvo naudojama. Po šios visatos atradimo pasklido gandai apie tai, kad Dievas yra. Prieštaraujantys šiems gandams aiškino, kad tai netiesa, nes jei Dievas būtų, tai tokia jūra būtų atsiradusi visose visatose. O kadangi neatsirado, tai vadinasi, kad Dievo nėra.

Visata nr.1991 išsiskiria ypatingai pagerintu žmonių laimingumo indeksu ir politiniu stabilumu, daug mažesniu kiekiu karų, aukštesniu pragyvenimo lygiu, žmonių pasitenkinimu. Nepaisant to, šioje visatoje visgi nėra išspręstos visos problemos, nes pvz., Kinija visvien veikia kaip agresyvi valstybė. Tiesa, turinti gerokai mažesnę karinę galią bei politinę įtaką, gerokai atsilikusias karines technologijas.