Rock FM, dar iš anksčiau žinoma, kaip Classic Rock FM - kadaise įsikūrė Vilniuje, buvo beveik niekur negirdima, netgi ne visas Vilnius ją girdėjo. Radijo stotis pražioje grojo beveik vien metalą, didele dalimi dar ir sunkesnį - visokį Death Metal ir Grindcore. Stotis buvo girdima tik kai kuriuose Vilniaus rajonuose, kažkur gal labiau dešinėje Neries pusėje, aukštesnėse vietovėse. Girdimumas tuo metu buvo labai labai prastas.

Vienok visiškai užpisti šūdino popso, leidžiamo per kitas radijo stotis, žmonės ėmė klausyti šito metalo ir stotis greitai išpopuliarėjo, nors neturėjo anei vienos normalios laidos, o vien tiktai muziką.

Ilgainiui, einant metams, radijo stotis išmetė iš pavadinimo žodį "Classic", pasistatė kažkokią aukštesnę anteną ir kokį 100x galingesnį siųstuvą, tad dabar visai neblogai girdima ne tik Vilniuje, bet ir juntamu atstumu apylinkėse.

Vienok kartu su šitais pasikeitimais įvyko ir kiti - stotis visiškai apstojo groti metalą, o dabar nuo kokio nors M1 Plius, Pūkas ar panašių stočių skiriasi tiktai tuo, kad leidžia šūdinesnį popsą, kartais kalba kokius tai vėjus apie muzikos istoriją, taip bandydama atkurti seną Estrados orbitoje šlovę, nors ir nepereidama visgi į tuos nuostabiuosius pasakojimus apie muzikines aklavietes.

Skirtingai nuo normalių stočių neturi gyvo eterinio DJ šnekėjimo, kuris realiai paįvairintų ir pasmagintų reikalą. Iš anksto įrašyti negyvi balsai, pasakojantys kažkokius vėjus, realiai atrodi freaky ir scary, tad normalius žmones tiesiog gąsdina.

Bene didžiausias šitos stoties nupušimas išsigirsta, kai išgirsti per tą stotį kalbajobų kliedesius apie visokį esą teisingą kalbėjimą. Ir šitą briedą transliuoja stotis, kuri pretenduoja būti tipo alternatyvios muzikos stotimi.