Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Riebiai keiktis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 
5 eilutė: 5 eilutė:
Tai čia jau tokius žmones [[Pipedija]] turi nuliūdinti, nesgi šieji primityvūs [[keiksmažodžiai]] nieko bendra su riebiu keikimusi neturi, o ir jų vartotojai pavyzdžiui, net nežino, ką pasakymas "[[eik tu šikti]]" išties reiškia...
Tai čia jau tokius žmones [[Pipedija]] turi nuliūdinti, nesgi šieji primityvūs [[keiksmažodžiai]] nieko bendra su riebiu keikimusi neturi, o ir jų vartotojai pavyzdžiui, net nežino, ką pasakymas "[[eik tu šikti]]" išties reiškia...


Taip pat primenam prie viso šito, kad Pipedija yra [[tarptautinis nesikeikimo klubas|tarptautinio nesikeikimo klubo]] oficialiu nariu ir atstovu Lietuvai, todėl nurodo jums kaip elgtis galima pagal tarptautines normas ir taisykles, kurių nesilaikant gali būti ne šiaip sau kokios, o tarptautinės pasekmės!
__TOC__


== Riebaus nusikeikimo pavyzdys ==
== Riebaus nusikeikimo pavyzdys ==

Dabartinė 02:26, 17 birželio 2020 versija

 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Riebiai keiktis moka retas katras veikėjas, o jau vaikigalis - tai jau niekaip. Norsgi keikiasi dažniausiai tai tie, kas ir fantazijos neturi, o paskui kiti mikrointelektualai, išgirdę kokius primityvius "xuj bliat naxuj", kalba, esą čia kažkas keikiasi riebiai ir kad labai baisu.

Tai čia jau tokius žmones Pipedija turi nuliūdinti, nesgi šieji primityvūs keiksmažodžiai nieko bendra su riebiu keikimusi neturi, o ir jų vartotojai pavyzdžiui, net nežino, ką pasakymas "eik tu šikti" išties reiškia...

Taip pat primenam prie viso šito, kad Pipedija yra tarptautinio nesikeikimo klubo oficialiu nariu ir atstovu Lietuvai, todėl nurodo jums kaip elgtis galima pagal tarptautines normas ir taisykles, kurių nesilaikant gali būti ne šiaip sau kokios, o tarptautinės pasekmės!

Riebaus nusikeikimo pavyzdys

Čia gi grynai moksliniais tikslais mes jums pateikiame pasiuntimo pavyzdėlių, katro siūlome nei neskaityti, jei turite silpnesnius nervus ir lakesnę vaizduotę:

  • Čiulpk pūlius
  • Srėbk trydą
  • Pisk žuvį

Tai čia aišku be ypatingų vulgarybių net, betgi užtatai ir durnam aišku, kad jokie ten rusiškos kilmės nusikeikimai savo riebumu tokiems posakiams nei iš tolo neprilygs. Tai čia todėlgi nieko rimtesnio ir nerašysim iš tos serijos. Nors aišku, galėtume ir padvėsusio asilo šikną priminti, ir lervas, ir trydą, ir votis ant pimpalo, ir aišku kaip ką rimtesnio.


Panašūs atvėjai

Yra dar ir toks terminas perdėtinas vulgarumas, tik ten ne vien keiksmažodžiai kartais būna, o ir šiaip kliedesingi fraziologizmai...