Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nušalinimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:46, 16 lapkričio 2022 versija, sukurta Undo (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Nušalinimas''' - tai tasai įvykis, per kurį Seimas subalsavo ir Apkaltos metu pasmerktas Rolandas Paksas buvo atstatydintas iš prezidentų priverstiniu būdu. Tai kaip sakant, nors pradžioje ir sakė, kad "neatsistatydinsiu ir viskas", galų gale visvien jam teko pasakyti "taip visiems bus geriau". Taigi, Nušalininas - tai ne kas kita, kaip Pakso skandalo apogėjus, po kurio viskas ir baigėsi. Dabar...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Nušalinimas - tai tasai įvykis, per kurį Seimas subalsavo ir Apkaltos metu pasmerktas Rolandas Paksas buvo atstatydintas iš prezidentų priverstiniu būdu. Tai kaip sakant, nors pradžioje ir sakė, kad "neatsistatydinsiu ir viskas", galų gale visvien jam teko pasakyti "taip visiems bus geriau".

Taigi, Nušalininas - tai ne kas kita, kaip Pakso skandalo apogėjus, po kurio viskas ir baigėsi. Dabar jau praėjo daugelis metų, tai gal tiktai seni perdylos teprisimena, kas tenai buvo.

Tiesa, buvo dar po nušalinimo ir kerštas - paksuoliai iš kažkur iškniso daug visokių istorijų, tai paskui buvo skandalas apie valstybininkus, bet tai jau visai kiti reikalai...