Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Monsanto

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
03:07, 3 birželio 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (→‎Monsanto ir cheminiai ginklai)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Monsanto - viena iš garsiausių ir galingiausių korporacijų, kokios gamina visokią chemiją bei GMO, priklausanti Big 6 grupei ir iš šios grupės kompanijų labiausiai orientuota į GMO ir visokių panašių dalykų gamybą.

Dabar gi sako, kad Monsanto yra tikrieji biopiratai, nes kažkaip keistai sužaidę su autorių teisėmis ir visokiais patentais, ėmė patentuoti genus ir daryti keistas gudrybes - terorizuoti ūkininkus, kad arba anie pirktų Monsanto sėklas, arba bus po teismus užtampyti.

Taip kad daugelis jau pastebi, kad Monsanto yra vieni iš svarbiausių žemės ūkio griovėjų, nes kiša visur tuos savo GMO ir persekioja ūkininkus, kurie bando patys sau sėklas išsiauginti ir tokiomis sėklomis keistis ar prekiauti. Tai kad ūkininkams nesisektų, dabar netgi iš kažkur netikėtai atsirado įstatymai, kurie ūkininkams tas sėklas auginti, pardavinėti ir keistis draudžia.

Taip kad štai jau ir ateina naujas košmaras į pasaulį: genai modifikuojami, patentuojami, o paskui paaiškėja, kad čia kažkokios autorių teisės. Taip paskui ir atsiranda visokios ACTA sutartys.

Ankstesniais gi laikais Monsanto pagarsėjo daugeliu kitų labai naudingų išradimų bei gaminamų produktų, štai kad ir pavyzdžiui tokių, kaip Agent Orange, PCB, DDT ir panašūs. O taip pat dar pagarsėjo ir tuo, kad labai sėkmingai dalyvavo JAV branduolinio ginklo programoje, kur užsiėmė kažkokiais neaiškiais eksperimentais su uranu ar tai kažkuo panašiu.

Dabar gi Monsanto dar garsėja tokiu Roundup, kuris dar vadinamas glifosfatu, taip kad irgi herbicidas, kuriuo visi žalieji prasikeikė.

O dar buvo tokia istorija su karvių somatotropinu, kuris yra toksai hormonas, nuo kurio karvės duoda daugiau pieno, nors tas pienas užsiteršia kažkaip ir būna daug visokių bėdų. Tai tą somatotropiną Monsanto irgi gamino labai pelningai, pakol tos gamybos nepardavė tokiai Eli Lilly, kur jau farmacijos vertelgos. Taip kad dabar jau jie už tai nekalti, nes pardavę gavo 300 milijonų dolerių.


Monsanto ir cheminiai ginklai

O dar tokia Monsanto Chemical Company turi seną istoriją, gaminant cheminį ginklą, tai kadais gamino fosgeną[1], o paskui pagarsėjo tuo, kad išrado pagerintą iprito gamybos procesą, kur ipritas labai grynas gaunamas, kad būtų tinkamas ilgai laikyti ir negestų[2]. O dar taip pat ta kompanija, kaip sako, ir zariną gamino JAV reikmėms. Tai gal ir dar kažką gamino - pabandyk ten atsirinkti, kai visokios kariškos paslaptys...

O dar Monsanto Chemical Company pagarsėjo, kad gamino tokį labai gerą herbicidą, pavadintą Agent Orange - tai irgi toksai cheminis ginklas, tik vat skirtas augalams naikinti, kad nudžiūtų miškai ir visokiems ūkininkams jų auginami augalai išmirtų. Tai labai geras dalykas buvo Vietname, nes praėjo jau daug dešimtmečių, o vis dar ten išdeginti žemės plotai. O tai dar visokie gandai sako, kad ne šiaip sau, o visai sąmoningai ten buvo ir dioksino priemaiškų netyčia palikta, kad ir žmones tai veiktų.

O dar kadais Monsanto Chemical Company dar pagarsėjo, kad kūrė tą legendinę "Big Eye" cheminę bombą[3], nuo kurios prasidėjo binarinis ginklas. Užtat labai nusipelniusi kompanija, kurios negalima judinti, nes ji labai daug lemia.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.au.af.mil/au/awc/awcgate/medaspec/Ch-2electrv699.pdf
  2. Chemical weapons at the turn of the century, N.S.Antonoff, 1994, ISBN-01-004462-5
  3. Chemical weapons at the turn of the century, N.S.Antonoff, 1994, ISBN-01-004462-5