Mirties kultas

Mirties kultas - tai tasai, katras yra priešingas, negu gyvybės kultas[reikalingas šaltinis]. Taip pavyzdžiui, jei valgote mėsą, tai jūs taip dalyvaujate gyvūnų žudynėse ir esate lavonienos ėdikas, kitaip tariant, tikras mirties kulto garbintojas, šlykštus, pasižiūrėkit į save veidrodyje, kokis jūsų snukis išpurtęs, kokios akys krauju pasruvusios, jūs esate tikras satanistas ir gyvybės nekentėjas. Per tokius, kaip jūs, kyla karai, žudynės, praliejamas kraujas ir paskui nekalti vaikai ir delfinai žūsta. Gyvybės kulto garbintojai tuo tarpu nieko nežudo ir gyvūnus valgo gyvus.

Štai visa pragaištinga mirties kulto esmė, kurioje matoma pentagrama ir Šėtonas

Jūs tiktai pinigus garbinate, kuriuos visokie bankai padengia auksu, iškastu krauju pasruvusiomis Angolos vaikų rankelėmis iš aštraus, odą braižančio žvyro. Jūs perkatės ir šopinatės visokiuose supermarketuose, kolei žmonės kituose pasaulio kraštuose miršta iš bado. Jūs žudote milijonus nekaltų aukų. Tokie kaip jūs kūrė visokius konclagerius pas sovietus ir nacius, o paskui tyčiojotės iš žmonių, sakydami, kad nešate jiems gerovę.

Pažvelkite į save veidrodyje ir pamatysite tikrą mirties kulto atstovą. 1 litas per mėnesį - tai vidutinis Zimbabvės gyventojo pajamų lygis. 5 litai - vidutinis šios šalies dirbančiojo mėnesinis darbo užmokestis. Tie žmonės miršta badu, nes tai yra kapitalistų veiklos vaisius. Kai jūs suvalgote hamburgerį, kainuojantį 10 litų, ištisa Afrikos šeima miršta iš bado. Nes už tuos 10 litų ji galėtų maitintis visą mėnesį.

Ką padarėte, kad pasaulis pasikeistų?