Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Meilė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai štai kokia ta meilė ir kuo užsibaigia

Meilė - tai gi pats tyriausias jausmas, o jau kai jau visame tyrume - tai meilė Tėvynei.


Meilė Tėvynei

Tai čia mes jau galim dabar išsyk pasitelkti Kunda-lakunda metodologiją ir iššifruoti pagal jąją pragmatinius aspektus šiosios meilės Tėvynei: ogi pasirodo, kad meilė yra seksas, o pagal tai viskas ir vyksta - mažuma pisa daugumą, o kalba apie meilę. Taip kad tai, ką reiškia meilė Tėvynei tai daugumai - tai reiškia duotis dulkinamam, o vat mažumai tai reiškia, kad dulkinti kitus.

Tai štai tokia vat ta meilė Tėvynei visame gražume.

Meilė ir Tu

Ogi štai taip vat paprastas meilės lizdelis gali būti susuktas, o gi kaip ten kas atrodys - tai argi svarbu, jei žmonės viens kitą supranta?

Bet va šitoks klausimėlis - argi tamsta Pipedijos skaitytojau nepastebėjote, kad visą Jūsų nevykusį "gyvenimą" nė karto niekas nemylėjo, o jei ir mylėjo, tai kokia baidyklė kūrva? Štai ir tiesa, mielasai. Kad ir kaip stengtumeisi, tu niekada nepatirsi tikros meilės, nes visi tavęs nekenčia ir liepia tau EN. Šioje situacijoje reikėtų susitaikyti su likimu; masturbuotis visą likusį gyvenimą; baigti skaityti Pipediją.


Meilė ir šeima

Ogi šeimyninė laimė būna gi tik esant meilei, betgi vėl jau čia paradoksas - kaipgi valdžia ištvers nesikišus į patį mums svarbiausią jausmą ir asmeninį kiekvieno žmogaus gyvenimą? Taigi štaigi, visame gražume atsiranda šeimos koncepcija, pagal katrą jau visi ne šeima, jei tiktais nėra valdžios registruoti ir praėję kažkokius ten reikalavimus, ar kaip suprast?