Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Maža agrarinė šalis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
11:49, 10 lapkričio 2013 versija, sukurta Karvespienas (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Maža agrarinė šalis''' - anokia Lietuvos vystymosi koncepcija, be abejo vienintelė teisinga kryptis ir galimybė būti tikrai nepriklausomiems, nugalėti [[oligar...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Maža agrarinė šalis - anokia Lietuvos vystymosi koncepcija, be abejo vienintelė teisinga kryptis ir galimybė būti tikrai nepriklausomiems, nugalėti oligarkus, ruskius, išvyti NATO ir Pederastų Sąjungą, atstatyti teisybę bei susigrąžinti emigravusią tautą. Šios koncepcijos pagrindus padėjo žymusis Andrius Mamontovas, neapsikentęs vykstančios liberalizacijos, tautos skurdinimo, pedofilų siautėjimo, atominių elektrinių statybos ir skalūnų dujų gavybos. Koncepcija remiasi postulatu, jog svarbiausia yra tyras vanduo. Nuo tyro vandens vystosi tyra siela, tyra sąžinė ir tyra meilė. Jei užterši vandenį - atidarysi Pandoros jaščiką ir bus pizdec. Taigi tyroje šalyje gyventų tyri žmonės, užsiimantys ekologine švaria žemdirbyste, amatais, mėgėjiška žvejyba. Čia gera būtų gyventi bendruomenėms, į kurias sugrįžtų emigravę paklydėliai. Mažos agrarinės šalies koncepcijai tereikia nedaug. Kaip pradžiai - pasirašyti už referendumą dėl žemės pardavimo.

Mokslas mažoje agrarinėje šalyje

Mažai agrarinei šalyje reikia daug aukštų technologijų specialistų kuriuos galėtų parengti tik tautinės mokyklos ir universitetai:

  • Socialinių mokslai - itin svarbi tautiškumui puosėlėti, o juos išmano kaip paruosšti tik nedidelis ratas lietuviškų aukštųjų mokyklų: Lietuvos policijos akademija, Lietuvos teisės akademija, Lietuvos teisės universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Alvydo Pumpučio akademija. Čia rengiami ateities politikai, teisėtvarkininkai, kurie sugebės išdusinti pedofilų klanus ir oligarchus, surasti mergaitę ir kiti specialistai.

Kaip sakė profesorius A.Pumputis: „Šiandien kalbama ne apie tai, kaip atskirti šiuos mokslus, ar kuris mokslas geresnis, o apie tai, kaip skirtingi mokslai, sąveikaudami kartu, turėtų spręsti svarbiausias visuomenės problemas. Pavyzdžiui, galime sukurti pačias pažangiausias technologijas, bet jei gyventojai emigruos, nebus kam jomis naudotis. Emigracijos problemos vien technologiniai mokslai negali išspręsti. Tai galima spręsti tik edukuojant visuomenę, priimant palankius teisės aktus, stiprinant patriotiškus jausmus – o visa tai jau yra socialinių mokslų sritis“[1]