Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos Centro partija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
11:10, 23 rugsėjo 2019 versija, sukurta Raketa (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Lietuvos Centro Partija''' - tai ne Lietuvos centre esanti, o šiaip kažkokie centristai, nes siūlo neaišku ką, nes netgi neina suprasti, ko jie ten nori. Vienok vaizd...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Lietuvos Centro Partija - tai ne Lietuvos centre esanti, o šiaip kažkokie centristai, nes siūlo neaišku ką, nes netgi neina suprasti, ko jie ten nori. Vienok vaizduodami neapsisprendėlius, kartu vaizduoja ir nacionalistus, ir dar kažką - kad tik visiems įtiktų, nes tai ir būdinga centrizmui.

Pradžioje vadinosi Nacionalinė centro partija, iš kažkokių atskilėlių susikūrė, kai kažkurie iš Lietuvos Centro sąjungos nesutiko jungtis su Lietuvos Liberalų sąjunga. Tai kurie susijungė, tai gavosi Liberalų ir centro sąjunga, mat šioje Artūras Zuokas besąs. Gi paskui neprisijungėliai persivadino iš Nacionalinės centro partijos į Lietuvos centro partiją, nes taip gražiau.

Iš kitų tarpo Centro partija išsiskiria tuo, kad daug ir garsiai kelia triukšmą apie įvairias negeroves, su skandalais eidama per valdininkų nervus.

Tai čia tokius narius ar susijusius asmenis šitoje centristų partijoje žinome:

O dar buvo toksai marginalinių partijų marginalinis darinys - Už Lietuvą Lietuvoje, tai šitie centristai ir ten dalyvavo, bet kaip jau įprasta, vis nieko nepasiekė.

Pipedija neabejotinai ir atvirai palaiko Lietuvos Centro partiją! Balsuokite už ją per kiekvienus rikimus!