Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kuveitas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:52, 20 gruodžio 2022 versija, sukurta Gimnazija (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Kuveitas - kažkokia naftos valstybėlė palei Iraką, katra eksportuoja naftą tokiais kiekiais, kad jei paskaičiuosim, tai kiek vienam Kuveito piliečiui tenka naftos eksporto, tai to pakaktų visoms Kaišiadorių mašinoms ir katilinėms, kurios miestą šildo. Ir čia ne veltui, nes Kuveitas valdo didžiausias pasaulyje naftos atsargas, nors gyventojų tėra kokie 3,5 milijono, o pagal plotą - kaip kokia Dzūkija panašiai.

Pertekęs neįtikėtinais turtais, Kuveitas kadaise pagarsėjo, kad jį ėmė ir per kelias valandas okupavo Irakas. Ir ne todėl per kelias valandas taip okupavo, kad būtų kariuomenę gerą turėjęs, o todėl, kad tas Kuveitas mažas labai - didžiausias atstumas nuo krašto iki krašto tėra kokie 150 kilometrų, o kur kokia siauresnė vieta - tai ir tris kartus mažiau. Ir ta visa teritorija visai netikusi, nes vien kažkokios dykumos.

Tai dar Irakas paskui, kai buvo iš Kuveito išmestas, padegė visus naftos gręžinius, tai degė taip, kad per vieną dieną sudegdavo milijardas kubometrų naftos, taip kad šitaip per kelis mėnesius sudegino naftos daugiau, nei Lietuva suvartojo per visą savo istoriją. Štai jums ir prašom, visame gražume viskas.

Ai, nu dar yra viena dar mažesnė valstybėlė, kuri dar labiau visko pertekusi - tai Bachreinas, bet tas nebuvo okupuotas.

Kuveitas yra ne tik neadekvačiai daug naftos turinti šalis, bet ir valstybė, kuri visiškai nieko nemoka tvarkytis. Tai bebandydami sukurti kažkokį biznį, Kuveito veikėjai sugalvojo importuoti iš visos planetos padangas. Tai dabar turi patį didžiausią visoje planetoje padangų šiukšlyną, kuris yra toksai didelis, kad kaip sako, nesunkiai matomas ir iš kosmos.