Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kiniečiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:18, 15 lapkričio 2014 versija, sukurta Digas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Kiniečiai - tai tokia tauta, gyvena Kinijoje bei likusiame pasaulyje. Jų yra beveik pusė planetos gyventojų, vien Kinijoje - pusantro milijardo. Ir dar maždaug tiek - kitose pasaulio šalyse. Neįsivaizduojamas, nesuvokiamas kiekis.

Dar sklinda gandai, kad kiniečiai pisasi nuo 3 metų, ir vienas kinietis per visą gyvenimą pasipisa virš melejono kartų, tačiau čia gali būti ir tiesa...

Kalbainiai sako, kad turi būti sakoma ne "kiniečiai", o "kinai", bet mes kalbainiais netikim.

Kiniečiai garsėja pigiomis kinietiškomis prekėmis, pigia, bet skania kiniška druska, bei tuo, kad turi kažkokiu kung-fu, kur viskas panašu į baletą ir tik, kad visi būtų apsirengę kažkokiais kimono drabužiais.

Įdomu apie kiniečius

  • Kartą kažkoks fašistas paskaičiavo, kad jei kiniečius kartume ant virvės, tai ją taupiai eikvojant (po kokius pusantro metro žmogui) visiems pakarti reiktų maždaug 2 milijardų metrų virvės, o Žemės apskritimas - tik 40 000 kilometrų (40 milijonų metrų), t.y., su visų kiniečių pakorimui reikalinga virve Žemės rutulį būtų galima apjuosti mažiausiai 50 kartų.
  • Kitas kažkoks fašistas paskaičiavo, kad jei visus kiniečius, sustatytus į eilę traiškytum tanku, tai kol sutraiškytum, tankui prireiktų daryti 1500 kapitalinių remontų ir 3 kartus keisti priekines šarvo plokštes, nes tos per tą laiką visiškai sudiltų.
  • Jei kasmet būtų nužudoma tiek kiniečių, kiek fašistai per metus nužudydavo žydų, tai kiniečių visvien nemažėtų, o tiktai daugėtų - tokiais tempais jie dauginasi.
  • Visokios žvalgybos praneša, kad kai vyks kiniečių invazija į Europą, tai ji bus pradėta nuo slapto išsilaipinimo mažomis grupelėmis, maždaug po 3 milijonus žmonių.
  • Mao, didysis kiniečių vadas, tokiems skaičiuotojams pasakė tiesiai: "skaičiuokit, kol dar turit, kas skaičiuoja".
  • Jei kiniečius paleistum eiti prieš save viena linija, tai tavo proproproproanūkiai numirtų, o anie dar žygiuotų, mat jie dauginasi daug.