Kaišedarai - dar vienas toksai miestas, kuris leidžia įtarti, kad Lietuvoje ne viskas yra dar aišku su visokiais miestų ir miestelių pavadinimais. Štai galim prisiminti, kad anksčiau Kaišiadorys buvo Kaišiadoriai, o dar anksčiau buvo Kaišedorys, o pasikeitė taip tiktai 1924 metais. O štai dar anksčiau, kai vyko Viduramžiai, tai buvo Kaišedarai.

Visai prie pat centrinės miesto aikštės visame gražume dargi prieš vietovardžius geriausiai Lietuvoje išmanantį Lietuvos Paštą gražiomis raidėmis užrašytas tikrasis Kaišiadorių pavadinimas - Kaišedarai

Kaišedarai pagal vieną keistą vardo kilmės etimologiją, kurią kažkur atrado Skirmantas Tumelis, pasivadino nuo vieno į Vytauto Didžiojo nelaisvę, o paskui ir pavaldumą priimto mongolų totoriaus Chašaidaro, kuris su savo orda plėšė Rusiją. Tasai totorius tapo ištikimu Didžiojo Kunigaikščio vasalu ir tarnu, už ką gavo teisę įkurti nuosavą miestą, nes kovojo Lietuvos garbei.

Taip Chašaidaras ir tapo vardu miesteliui, bet kai lietuviai tokių vardų ištart nesugeba, nes tokiais vardais tik kažkoks laukinis gali pasivadinti, tai ir sulietuvino natūraliai, taip ir atsirado Kaišiadorys. Štai jums vat ir tokia istorija labai paprasta.

Kiti dar pastebi, kad išties dar gudriau viskas, nes iš pavadinimo, kuris užrašytas šalie Lietuvos Pašto būstinės Kaišiadoryse, galime suprasti, kad nėra tenai raidės Š, o yra raidė S. Taip kad Kaisedarai, o ne Kaišedorys kokie nors. Štai čia jums paaiškinimas ir apie tai, kodėl žmonės internetuose rašo Kai6iadorys - todėl, kad jokios Š raidės tenai išties nėra ir visi tai žino.