Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jurijus Subotinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Jurijus Subotinas nebuvo kosmonautu

Jurijus Subotinas - garsus kovotojas už kokią tai teisibę, prieš kažkokį nacionalizmą ir už visokią kitokią gerovę, nes gi žinia, kad Rusija visiems padės ir Lietuvai reiktų jungtis prie Baltarusijos, kad šitaip atsitiktų. Be abejo, visi gersai žinome, kad Vakarai yra blogio šaltinis, NATO yra prapultis, o Vladimiras Putinas - visų išsigelbėjimas, o taip pat reikia atkurti SSRS.

Anuomet kadaise prieš kažkiek ten metų, sako, Jurijus Subotinas pakliuvęs į Frontą - dar tada kai šis tik susikūrė, bet iš ten buvo praspirtas, nes netgi frontininkams pasirodė besąs pernelyg jau radikaliu.

Dar kiti gi sieja Jurijų Subotiną su kokia tai Rusų sąjunga, tik irgi čia keliai mums neaiškūs...


Kažkokios citatos iš kažkur

Kokių tai nesusijusių citatų parankiojome, tai gal ir Jurijus Subotinas mums pasipainiojo, o gal ir niekas nieko neįrodytų, kad jis čia šitai kur nors Facebook rašinėjo, nors gal ir ne, o gal ir ne ne, bet skamba tai įdomiai.

  • ...kriminaline sajudine perestrojka ikure atvykes is Kremliaus Jakovlevas, Putinas dabar pradeda valyti situs kriminalinius pseudokomuniagu sajudzius. Todel as cia Lietuvoj. As Putino karys. JEI TAU NEPTINKA BUTI KARTU SU RUSIJA - VON IS LIETUVOS. Cemodan-vokzal-Londono tualetai.


Kiti Pipedijai žinomi subotinai