Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Juozas Imbrasas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:08, 8 kovo 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo 84.138.51.83 versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
"No pasaran" - tolerastų vilkikai nepraeis! Imbrasas su ginklu rankose užstojo kelią į Vilnių homoseksualistų ordoms ir taip išgelbėjo sostinę nuo analinės okupacijos

Imbrasas, dar vadinamas Juozas Imbrasas - anoks Vilniaus meras, paksuolis. Kažkada pasikėlę vilniečiai tyčiodavosi iš Kauno, sakydavo kad kauniečiai durniai, mat išsirinko Šustauską.

O dabar tie patys pasikėlę vilniečiai gėdinasi prisipažinti, kad mieliau turėtų Šustauską, nei Imbrasą. Taigi vat.


Imbraso nuopelnai

Papildykite jūs šitą skyrelį, nes ajajaj, kiek čia rašyti - be jūsų pagalbos neįstengsim visko suminėti.

  • Nu, Imbrasas norėjo vaikams stadijoną pastatyti ir bišky babkių prasukti, tik socdemai suuodė klastą ir su koncervais tą merą nuvertė, o babkių už stadijoną nedavė. Dar kiti galvoja, kad nesąmoningų šviesoforų Vilniuje pristatė Imbrasas, tai čia - netiesa, nes juos pirko dar prie Zuoko, o užsimanė jų Antanavičius. Tai čia tas nuopelnas Imbrasui nepelnytai priskiriamas...
  • Nu dar buvo toks žaidimas kompiuterinis, kaip Imbrasas akimis moka vartyti, tik jį uždraudė, nes niekam nebuvo įdomu...
  • O svarbiausias Imbraso nuopelnas yra tai, kad tik jo dėka pavyko išsaugoti vilniečių homoskaistybę ir apginti miestą nuo analinės okupacijos siaubo!

Kuomet homoseksualistai nusprendė eiti į Vilniaus gatves ir ten tvirkinti vietos gyventojus ir net atsikvietė iš Europų sąjungų smegenų masinio žaginimo pabūklą - Tolerastijos Vilkiką, tai pats Imbrasas su ginklu rankoje pastojo jiems kelia (žr.nuotr.) ir nuvijo atgal į urvus!

Iš kur anie grieždami dantimis kriokė, kad prakeikia Vilnių baisiausiu homoprakeiksmu ir jame dar ilgai tvyros lengvas išmatų dvokas - jie tai užtikrins.

Neįveikę Imbraso atviroje kovoje, susivienyję homoseksualistai, tolerastai ir liberolai surengė sąmokslą ir jį negarbingai nuvertė, pastatydami į jo vietą saviškį, kurio pavardės neatsimename.

Dabar Imbrasas, kaip Terminatoriaus vaikas treniruojasi kovoms, kaupia ginklus ir laukia, kol vilniečiai vėl pakvies jį vesti juos į mūšį su atšliaužiančia analinę okupacija!