Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gintautas K. Ivanickas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:04, 21 rugsėjo 2020 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Gintautas K.Ivanickas, o jei pilnai - tai Gintautas Kęstutis Ivanickas - toksai gi rašytojas, iš fantastikos žanro, tai matyt kad rašo knygas apie nebūtus dalykus, nesąmones visokias ir pasakas. Nu kas gi gali tokias skaityt, kai aprašyti tiktai nebūti įvykiai, kurių niekada nebuvo? Matyt, kad kažkoksai keistuolis...

Kadaise vertė knygas Eridanui, ir kažką tenai iš pasaulinės fantastikos aukso fondo, dar žinomo kaip PFAF ar tai PFEF. Tai galim spėti, kad ne tik dabar, bet ir jau seniai galva prikimšta nesąmonių, visokių kliedesių, kuriuos ne tiktai kuria, bet ir aktyviai platina. Be abejonės, toksai platinimas nėra nusikalstamas, nors ir galėtų...

Parašė krūvą knygų - ir visos fantastinės arba ne:

  • "Laumės Mėnuo" - romanas apie Laumės mėnesį
  • "38 minučių karas" - knyga apie 38 minučių karą
  • "Tamsa ryja tamsą" - romanas apie tamsą, kuri ryja tamsą

Dar Gintautas K.Ivanickas yra prirašęs visokių fantastinių apsakymų, įskaitant ir tokį Kaukas almanache dar 1997 spausdintą - "Nubrauk sapnus man nuo akių", kuris ir buvo šio autoriaus debiutas. Paskui dar buvo kažkokie konkursai su apdovanojimais, nominacijos, publikacijos rinkiniuose, premijoos ir taip toliau, ir panašiai. O 2002 metais netgi pačiame Lituanicon buvo apdovanotas už savo "Laumės mėnuo" romaną kaip geriausio tų metų lietuviškos fantastikos kūrinio kūrėjas.

Dar be to visai beveik neįmanoma nustatyti, ką reiškia ta raidė "K." jo varde ir pavardėje, tai čia mes spėlionių būdu atspėjome ir nustatėme neklauskite iš kur. Nes visur būna parašyta "Gintautas K. Ivanickas", bet nebūna be tos "K.", kad būtų tiesiog "Gintautas Ivanickas". Ir kartu niekur nebūna, kad ten vietoje tos "K." būtų koks nors vardas. Galite patys per internetus pasitikrinti.

Čia mes pripasakojom visokių titulų, bet žinokit, kad išties tai šitas žmogus yra kaip jums čia pasakius... Mutantas jisai ir turi savyje GMOreptiloidų, taip kad mes jus perspėjom, turėkite tai omeny.