Giedrius Krušnauskas

Šiuo sertifikuoju, kad  apie mane žemiau Pipedijoje prirašytos visiškos nesąmonės:) --GiedriusKrusnauskas 14:02, 2009 spalio 28 (UTC)
 Crystal Clear app help index.png  Nors dalis čia esančios informacijos panaši į šyvos kumelės sapną, viskas čia patikrinta, gal netgi suderinta su aprašomuoju žmogum, jo perskaityta ir patvirtinta! Taip kad neabejokite, švieskitės, mokykitės, gilinkite savo žinias ir prisidėkite prie teisingesnės informacijos skleidimo!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
 Crystal Clear action button cancel.png  Pipedija tave išnaudos visaip ir dar išsityčios!
Šlykščiausias melagingas purvinų pamazgų puslapis Lietuvoj!

Giedrius Krušnauskas - anokis žurnaliūgaLietuvos Radijos, vienas iš seksualiausių pipedijos kūrėjų. Tai jau pavardė čia viską matomai pasako: arba šiaip gal krušlus, o gal pašnekovus ten krušti mėgsta, bet kartais būna, kad kokiam valdininkui kokį durną klausimą užduoda ir taipgi ir subiesina pokraupiai.

Giedrius Krušnauskas

Tai čia dar kiti sako, kaip pas kokį TV kad būna veidas, tai pas Lietuvos Radiją - balsas. Tai jau neabejotinai gal ir to paties Giedriaus Krušnausko balsas. Tai šitas balsas skamba kažkaip gan pragertai beigi prarūkytai: solidus ir storas baritonas! Taip ir įsivaizduojam jį iškilmingai išraiškiu balsu sakantį: "O dabar - 16 valandos perekūras, gerbiami klausytojai!"

Tai čia dabar dar daugiau kompramato neradom apie jį, nors gal paieškoję ir rastume. Turbūt nykus ir vargingas žmogus, be asmeninio gyvenimo ir šeimos, nes niekas apie jį daugiau nežino...

Dar gi žinoma, kad jis - girtuoklis paskutinis: bent tris kartus pragėrė vairuotojo pažymėjimą ir ne kartą nakvojo blaivykloje...

Upd. savo garsioje radijos laidoje Giedrius Krušnauskas kalbino apie mašinas nusimanančius specialistus, klausinėdamas, kaip jo Zaporožietyje įrengti kondicionierių, kad vasarą nebūtų karšta. O paskui retoriškai klausė, kodėl kondicionierius toks brangus, kad kainuoja brangiau už gerą mašiną. Taip radom faktinį patvirtinimą, kad anam jau ne menkiau, kaip 50 metų ir važinėja zapuku, taigi matomai vėl atgavo teises...


Paneigimas

Čia Pipedija gavo į savo garsųjų emailą pipedija @ gmail . com paneigimą iš šito žurnalisto, tai žemiau ir publikuojame jį visą, idantinai tai nepažeistų jokių niekieno teisių, nors išties tai ir nežinom, ar čia patsai jisai rašo, ar koks apsimetėlis:

Oficialus Giedriaus Krušnausko paneigimas

Gerbiama Pipedija,

Dekoju uz parodyta demesi mano vardan! Tikiuosi, kad jums viskas pochuj... Prasau uztikrinti techniskai, kad mano paliktas tekstas jusu puslapiuose isliktu nebeistrinamas irgi su parasu, kad viskas butu teisingai ir nereiktu man paskui kiekviena dibiliska citata vis naujus trusikus nusimauti.

Pagarbiai: G. Krusnauskas

======

www.krusnauskas.lt