Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Centristai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
10:46, 23 rugsėjo 2019 versija, sukurta Raketa (Aptarimas | indėlis) (→‎Įvairūs Lietuvos centristai)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Centristai - tai aiškūs neapsisprendėliai, nes bando nieko nedaryti, kad nebūtų gerai nei kairiesiems, nei dešiniesiems. Taobiš nedarymas esą yra baisi vertybė ir dėl to reikia nei taip, nei anaip.

Tai gaunasi, kad kai kokiems pensininkams blogai ar šiaip kokiems varguoliams, tai centristai anų nepalaiko, nes gal geriau ir nereikia, nes reikia būti centre. O kai kokiems verslininkams blogai ar dar kokiai vidurinei klasei, tai centristai ir šitų nepalaiko, nes gal geriau ir nereikia, nes reikia būti centre.

Taip kad centristai paprastai užsiima tiktai šnekomis ir populizmu, kokios nors nuomonės neturi ir stengias neturėt, nieko gero nedaryt ir galvoja, kad jei nebus nei kairėj, nei dešinėj, tai priešų neprisirinks ir visi už juos dėl to balsuos. Ale kad taip gi nesigauna, nes visi mato, kad nei tokie, nei anokie, tai ir nebalsuoja.

Tiesa, dar būna kartais tokių, kad išties tai aiškūs kokie nors kairuoliai ar dešinuoliai, bet centristais skelbiasi, nes turi šiaip kažkokių politinių tikslų. Štai pavyzdžiui tokia Darbo Partija tai vis vaizduoja centristus ir netgi kokie nors politologai tuo patiki ir paskui ima nusipezėt, nors čia ir durnam aišku, kad kažkokie darbiečiai, kairuoliai neaiškūs.

Įvairūs Lietuvos centristai

Taigi kad jau dabar nelikę tų centristų, nes po 2012 rinkimų į Seimą visi prabyrėjo galutinai. Ale anksčiau štai tokių būta: