Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Politologai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Politologai - tai čia panašiai, kaip kokie nors kritikai: apie reikalą neišmano, yra mėgėjai ir niekada jokių politikų nedarę, bet vat štai pašnekėti nori. Tai ir šneka visaip, kaip tiktai sugeba, taip kad gaunasi iš jų visada tiktai žemarūšiai politikos apžvalgininkai, linkę į visokias filosofijas, o naudos - jokios.

Tipinis politologų pasakojimas yra labai paprastas: valdžia bloga, nes nepadarė kažko arba neteisingai padarė, politikai kokie nors blogi, nes irgi kažko nepadarė arba neteisingai padarė, o kas iš to gausis neaišku, nes neaišku, ar tas nepadarymas ar blogas padarymas kam nors rūpi, ar nerūpi.

Taip kad kai ateina kokie nors rinkimai, tai ir Pipedija viską supranašauja geriau, nei visi Lietuvos politologai kartu sudėjus: vat štai pavyzdžiui, kai rinko Dalią Grybauskaitę, tai visi tie politologai šnekėjo, kad neaišku, kas laimės, bus antras turas ir taip toliau, o vat Pipedija parašė, kad laimės ir iškart. Ir vat taip ir atsitiko.

Tai čia turim pasidaryti išvadą, kad politologai yra durnesni, negu durniai, nes Pipedija jau visai durna, o politologai - tai dar durnesni.