Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Butai brangz

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
14:31, 19 rugsėjo 2020 versija, sukurta Glumuma (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Nematoma rinkos rankai švelniai bakstelėjus, NT burbulas garsiai sprogo ir aptaškė daug žioplių...

Butai brangz!!! Pirkite NT!!!

Daugeliui dibilų, dabar sėdinčių skolose dar ir dabar sunku patikėti, kad NT burbulas buvo išties tik didžiulė afera, taip kad verkia varguolių ašarom, tikėdamiesi, kad jų butai bent jau atgaus andainykštę kainą ir taip pavyks išsimokėti skolas bankams.

Kiti dar vis viltingai ieško požymių, kad butai nepigz ar kad vėlei ims brangti, nors jau kainos nukrito gerus du kartus. Tai čia sakome - kol dar parduodami butai, tai spėkite nusipirkti, nes net jei ir pigs, tai greitai jų nebeliks, nes visus išpirks. Nebūkite žiopliai, nepavėluokite į pardavimo traukinį.

Taip ir dabar dar galima aptikti įvairiose vietose debilavotų skelbimų, siūlančių butą pirkt už 2006 ar 2007 metų kainą (kartais netgi litus konvertavus į eurus santykiu 1:1), nes vis dar pilna tokių, negalinčių patikėti savo pačių durnumu.

Tai jau čia Pipedija autoritetingai sako: butai vis dar pinga ir pigz artimiausius 2-3 metus, o gal ir ilgiau. Ir dar labai smarkiai.

Iki tol, kol vidutiniško nedidelio senos statybos buto kaina Vilniuje nukris iki maždaug 30, o naujos statybos - iki 50 tūkstančių, nes tik tokia kaina atitinka pasaulinius santykių tarp buto kainos ir atlyginimo medianos rodiklius (buto kaina atitinka 2-4 metų atlyginimo medianą).

Skirtumą jaučiat?

Taip kad investuodami savo pinigus į NT, remkitės ne vertelgų paistalais, o Pipedija!