Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Augustinas Normantas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:26, 27 kovo 2015 versija, sukurta Arabas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Augustinas Normantas - taigi žymiausias VU teisės fakulteto dėstytojas, kuris Konstituciją aiškina, nes pats buvo koksai tai Konstitucinio teismo teisėjas ir viską žino geriau už kitus. Dabar gi dar ir ne tik dėsto, bet ir yra kažkoks tai Seimo kontrolierius.

Bendrai tai Augustinas Normantas garsus savo pasakymu, kad 4 irgi yra pažymys. Tai visokie teisę studijuojantys studentai labai jo bijo ir sako, kad aukštesnio pažymio dažniausiai ir negauna, o jei jau gauna kokius 6 - tai didelis pasiekimas, nes jie neišmano jokios ten konstitucijos.

Tai čia taip ir yra, kad konstitucinė teisė netgi teisės studentams lieka neįveikiama, o paskui iš viso to atsiranda teisininkai, kurie nieko neišmano, o tada įstatymai būna blogi ir teismai nedirba. Tai gal ne veltui tuos studentus sukirtinėja, gal dar geriau sukirtinėti galėtų.

O dar kaip byloja tokia legenda, kažkur prie VU teisės fakulteto yra toksai Augustino Normanto aukų kalnelis, kuriame palaidoti neišlaikę studentai ir jų dūšios vaidenasi vakarais.

Dar sako, kad netgi garsusis Maumaz neišlaikė pas Augustiną Normantą kažko ten, bet visvien tapo kažkokiu tai tarptautinio tribunolo teisėju ar kažkuo ten panašiu.