Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Atsuktuvas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:38, 8 kovo 2010 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Atsuktuvas, arba Nėrijus Pečiūra (kaip jo vardas rašomas, nelabai kas žino, vieni rašo "Nėrius", kiti - "Nerijus", treti - išvis "Neriusas"). Tai žinomiausias senųjų laikų Vilniaus pankas. Be viso kito, dar ir muzikos kūrėjas bei trumpai gyvavusio pankų vokalinio instrumentalinio ansamblio "WC", vėliau pasivadinusio "Už Tėvynę" organizatorius, vienas iš garsaus žaidimo "Strazdanėlės" kūrėjų. Visapusiškai legendinė alternatyviosios kultūros persona.

Dar Varveklį pažinojo ir su juo tūsinosi Gražkė...

Etimologija

Atsuktuvas pravardę gavo už durnumą, mat būdamas dar kokių 14-15 metų amžiaus priprato tampytis atsuktuvą, su kuriuo grąsindavosi ką nors nudurti. Vėliau patsai Atsuktuvas aiškindavo, esą jis "taisydavo" visiems magelius, radijas ir pan., bet niekas juo netiki.

Paskui dar bandyta pasakoti kažkokia graži istorija, esą ne tai už tai gavo pravardę, kad mėgdavo gert degtinę su apelsinų sulčių priemaišomis, ne tai atvirkščiai - toks mišinys gavo pavadinimą nuo Atsuktuvo pravardės... Bet tuom irgi nelabai kas tiki, nes sovietmečiu apelsinų sultys kainavo tiek ir buvo tokios retos, kad fyg ten kas būtų bendro tarp jų ir kažkokių pankų.


Veikla

Kaip pasakojo kažkada mums vienas pankelis apie Atsuktuvą (perpasakojam pirmuoju asmeniu):

- Guliu ryte pachmielingas prie šiukšlių konteinerio, Senamiestyje, kažkokiame kieme. Išlenda iš kažkur Atsuktuvas, nešinas kirviu ir pradeda rėkti, tipo "atiduok pinigus, kas tu toks, nepažįstu!". Ir mosuoja kurviu virš galvos man. Nu, sukrapščiau kapeikas, kiek turėjau, Atsuktuvas ir dingo. Po valandos jau pagėręs pasirodė, paskui nupyzdino iš kažkieno magelį, pardavė čigonams, prisipirko "Šaltupio" ir visai geras pasidarė, ėmė vaišinti, prisigėrėm, apsivėmėm, paskui ėjom mergų kabinti.