Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alternatyvi realybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Alternatyvi realybė - realybė, alternatyvi aprašytai mokykliniuose vadovėliuose bei laikraščiuose ir juolab alternatyvi skelbiamai iš Parlamento tribūnų ar televizijos ar belenkokių kitų informacijos šaltinių. Pavyzdžiui, jei Kubilius skelbia jog Lietuvos krizė nepalietė ir tą įrodo visa eilė statistikų, tai alternatyvi realybė yra vis didėjantis nedarbas ir mažėjantys atlyginimai.

Tai čia ir Pipedija apie tai sako: mesai esme alternacijos internetas! Mesai esme nerealistiška žinia! Dorokit mumis ir abejokitai! Nesgi mesai nesme iš pasaulio, o esme iš pasąmonės košmarijų!

Kadangi alternatyvi realybė paprastai neatsispindi jokiuose dokumentuose ar viešame naratyve, hardcore skeptikai jos egzistavimu netiki. Tačiau apie ją labai mėgsta filosofuoti filosofai. Kai kurie filosofai, visiškai kvaili ir nesusipažinę su mokslinio metodo dvasia, bando pateikti taip vadinamus alternatyvios realybės įrodymus, prasismelkusius ir iki mūsų tikrosios realybės (t.y. aprašytus žiniasklaidoje). Pipedija šiuos taip vadinamus "įrodymus" išvardina šio straipsnio skyrelyje "įrodymai", kaip turinčius istorinę ir psichiatrinę vertę, tačiau nelaiko jų patikimais ir atsiriboja nuo tokio laikymo.

Visiems naudinga alternatyvi realybė, kuri nepakišinėjama už esamą, o sąžiningai išgalvota, dar būna vadinama fantastika.

Pavyzdžiai

  • Alternatyvioje realybėje politikai yra dori, sąžiningi ir rūpinasi tautos gerove.
  • Alternatyvioje realybėje Irake nebuvo rasti jokie masinio naikinimo ginklai.
  • Alternatyvioje realybėje Lietuvą visgi palietė ekonominė krizė, priešingai, nei sakė Kirkilas.
  • Alternatyvioje realybėje Pipedija yra Vikipedija.
  • Alternatyvioje realybėje blogeriai yra įtakingesni, negu žiniasklaida
  • Alternatyvioje realybėje daugiau nežinau


Dar žr.