Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šiknadraskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Šiknadraskis - nuotaikingas ir toleranciją ugdantis žaidimas, kuriame su bybiu yra stimuliuojama šiknaskylė. Dažniausiai praktikuojamas pyderų ir tolerantiško jaunimo. Šis žaidimas skatina toleranciją ir socialdemokratinės minties raidą, tačiau deja kartu sukelia tiesiosios žarnos epitelio eroziją, o itin azartiškiems šiknadraskio žaidėjams dar ir išmatų nelaikymą.

O taigi teisybės dėlei dar čia turim pasakyti, kadgi medikai tai žino: sfinkteris negali atsipalaiduoti nuo tampymo, dargi daugiau - anasai nuo visokių tampymų tiktai išsitreniruoja, o dar šiaip gi sako, kad analinis seksas stimuliuoja vyrų prostatą, taigi labai sveika!

Tai čia dar teisybės dėlei irgi norim pasakyti, kadgi šitai labiausiai infekcijas platinanti sekso rūšis, tadgi neveltui siejama ir su AIDS, ir su tiesiosios žarnos stafilokokinėm infekcijom, o amerikonų statistika sako, kad pas juos apie 70 procentų AIDS sergančiųjų - būtent šiknadraskio mėgėjai...