Bitė: Skirtumas tarp puslapio versijų

618 pridėta baitų ,  17:21, 4 vasario 2025
nėra keitimo aprašymo
(Naujas puslapis: '''Bitė''' - toksai gyvis, kur skaudžiai gelia, panašiai kaip vapsva ir širšė, nu dar gal truputį kaip kamanė, bet užtat neša medų, tai gal ir yra n...)
 
Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems Advanced mobile edit
 
(nerodoma 4 tarpinės versijos, sukurtos 4 naudotojų)
3 eilutė: 3 eilutė:
Bitės auga aviliuose, kuriuos pastato kaimiečiai. Kaip jie tas bites privilioja - nelabai aišku, kažkokiais spiečiais matyt. Užtat kai privilioja, tai paskui gali vogti iš tų avilių medų, o tą medų pardavinėja ir skleidžia kažkokią [[propaganda|propagandą]], kad jis padeda nuo visų [[ligos|ligų]], kaip kokia [[panacėja]]. Aišku, atsiranda ir tokių, kurie šituo tiki.
Bitės auga aviliuose, kuriuos pastato kaimiečiai. Kaip jie tas bites privilioja - nelabai aišku, kažkokiais spiečiais matyt. Užtat kai privilioja, tai paskui gali vogti iš tų avilių medų, o tą medų pardavinėja ir skleidžia kažkokią [[propaganda|propagandą]], kad jis padeda nuo visų [[ligos|ligų]], kaip kokia [[panacėja]]. Aišku, atsiranda ir tokių, kurie šituo tiki.


== Visai kita Bitė (GSM) ==
[[Vaizdas:Bite.png|thumb|right|Kadaise toks logotipas buvo Bitės, bet dabar pakeistas į kažikokį žalią kvadratą - matyt [[babkės|babkių]] pagailėjo geram [[dezainas|dezainui]]]]
O dar yra kita Bitė, tai ta telefonų ryšiu prekiauja, bet ana mums neįdomi, nes visi žino, kad kur telefonai, tai ir [[psichotronai]], taip kad neabejotina, kad užsiima tuo pačiu, kaip ir [[Omnitel]] bei [[Tele2]]. Tik matyt tas ryšys natūralesnis kažkoks, nes jei bitė - tai gamta ir sveikata.
O dar yra kita Bitė, tai ta telefonų ryšiu prekiauja, bet ana mums neįdomi, nes visi žino, kad kur telefonai, tai ir [[psichotronai]], taip kad neabejotina, kad užsiima tuo pačiu, kaip ir [[Omnitel]] bei [[Tele2]]. Tik matyt tas ryšys natūralesnis kažkoks, nes jei bitė - tai gamta ir sveikata.


Kažkada josios logotipas buvo kažikokis žalsvas [[lapas]], ir dar anie lupo 17 litų už 1GB užsieny, bet dabar logotipe neturi lapo, o turi tik basic [[dezainas|dezainą]] - kažkokį žalią kvadratą su B raide.
Atrodo, jog ir dabar Bitė vistiek nenustoja [[šūdas|kažin ką]] malti ir dar kaišioja [[Go3]] [[TV]] paketą visur, be kurio, pasirodo, net dalies planų neįmanoma imti...


[[Category:Biologija]]
[[Category:Biologija]]
[[Category:IT]]
[[Category:IT]]