Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Angliarūgštė: Skirtumas tarp puslapio versijų
Jump to navigation
Jump to search
Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems Advanced mobile edit |
(Kreivas stilius) Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems Advanced mobile edit |
||
| 1 eilutė: | 1 eilutė: | ||
{{Chemija}} | |||
{{Vikipedijos standartas}} | |||
'''Angliarūgštė''', '''anglies rūgštis'''(išties tai - tik '''H2CO3''') - kokia tai rūgštis, susidaranti jungiantis vandeniui (H2O) bei anglies dvideginiui (CO2). | '''Angliarūgštė''', '''anglies rūgštis'''(išties tai - tik '''H2CO3''') - kokia tai rūgštis, susidaranti jungiantis vandeniui (H2O) bei anglies dvideginiui (CO2). | ||
17:34, 21 liepos 2024 versija
Įspėjimas!
Pipedija įspėja, kad Angliarūgštė tėra visiška chemija ir nieko natūralaus. Norėdami bandyti Angliarūgštė, geriau užeikit į aptarimą.
Straipsnis "Angliarūgštė" atitinka aukštus enciklopedijų standartus |
| Visi straipsniai pagal pirmą raidę: A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |
Angliarūgštė, anglies rūgštis(išties tai - tik H2CO3) - kokia tai rūgštis, susidaranti jungiantis vandeniui (H2O) bei anglies dvideginiui (CO2).
Dedama į įvairius gėrimus.
Reakcijos lygtis kažkokia
H2O + CO2 -> H2CO3