Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algirdas Žemaitis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: '''Algirdas Žemaitis''', dar kartais vadintas kaip '''Algis Žemaitis''', o labiau žinomas, kaip '''Kukas''' - vienas iš kažkokių ten [[nusikalstamos gaujos|nusikalstamų gauj...)
(Jokio skirtumo)

21:30, 1 lapkričio 2012 versija

Algirdas Žemaitis, dar kartais vadintas kaip Algis Žemaitis, o labiau žinomas, kaip Kukas - vienas iš kažkokių ten nusikalstamų gaujų veikėjų, iš Kauno, katrą vieną 2009 vakarą nušovė kitas veikėjas - anoksai Valdemaras Labanauskas.

Kaip sako visokie gandai, Algirdas Žemaitis arba Kukas buvo vienu iš pirmųjų, kas ėmė visokius kooperatininkus reketuoti, taip kad reketo istorijoje laikytinas vienu iš šios veiklos pradininkų Lietuvoje. 1985 pradėta veikla buvo orientuota į klientus, kurie teikė kooperatines mašinų remonto paslaugas: šie turėjo mokėti arba kentėti. Greitai veikla išsiplėtė ir gauja ėmė teikti apsaugos paslaugas visokioms kirpykloms, o paskui - netgi ėmė kibti prie valstybinių įmonių, pakol 1989 metais nebuvo pričiupta.

Taip ir susikūrė atskira Kuko gauja, kur vadais buvo patsai Kukas ir jo draugelis Vidmantas Matusevičius. Kadangi gauja buvo nedidelė, tai pati savo ruožtu gaudavo apsaugos paslaugas iš Daktarų.