Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vyriausioji Rinkimų Komisija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vyriausioji Rinkimų Komisija arba VRK - taigi toji įstaiga, kuri turėtų rinkimus kontroliuoti. Taip kad lyg ir teisėtumas čia turi būti sukuriamas, bet argi taip yra, jei visi žino, kad valdžioje vieni vagiai?

Štai atsimenam, kaip per kažkokius rinkimus kažkokie provincijos prižiūrėtojai pareiškė kokias tai pretenzijas kažkokiai kandidatei Vaivai Macijauskienei, kad ana pateiktų kažkokias sąskaitas už tai, kad pati susikūrė internetuose savo blogą[1].

Taip kad kuo naujesni rinkimai, tuo daugiau bus pretenzijų ir skundų. Ir štai jau socdemai ėmė rėkt, kad Andrius Kubilius pasinaudojo tarnybine padėtimi, nusibalnodamas nosį kritimu nuo dviračio, specialiai kad į spaudą pakliūtų. Taip kad su visokiais kliedesiais čia linkime politikams kuo daugiau apsijuokti, kad visi žinotų, kas ten ko verti[2].

Pipedija reiškia nuoširdžią pagarbą VRK bei siunčia užuojautą, kad teks su visokiais politiniais priedurniais tiek vargt.

Beje, gandai skleidžiasi, kad į VRK netyč papuolė toksai Maumaz, katrasai jau sugebėjo iškrušti visokius ten dinius ir kitus tautos būsimuosius išrinktuosius. Bet gi taip negali būt, kad kokie tai blogeriai dabar rinkimus reguliuos?Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.