Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vidmantas Misevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vidmantas Misevičius įlindęs patys matot, kur

Vidmantas Misevičius - garsus autožurnalistas, katras savo straipsniais, jųjų įdomumu ir kiekiu pralenkęs senus autožurnalistikos vilkus, dabar jau žvelgia iš vidaus, tapęs baikerių beigi rokerių specu, nušluostė nosį visiems, sukūręs visą ištisinį autoreviu.lt informacinį veidą!

Dar sako anasai ant mergų kibus ir dėlei to vienąsyk nusipirko Volgą, mat šioj vietos daug visokioms linksmybėms, kiti gi dar pastebi, kad šisai yra vienas iš garsiausių ant visos Lietuvos visokiarūšio alaus žinovų, besilaikantis principo kasdien paragauti bent po vieną neragautą rūšį alaus, tai visi pažįstami turį jam nuolat vežt visokias rūšis išu užusienių...


Dar visokie gandai apie Vidmantą Misevičių

Gi dar sklandė kartą kažkoks gandas, kad kartą jaunystėje, dar prieš kokius 20 metų, šisai atrado pelkėse karo laikų surūdijusį KettenKrad ir kaip jūs manot, sutaisė ir netgis užvedė, ir netgis demonstravo neįtikėtiną šio monstro pravažumą, bet paskum buvo kažkokia neaiški istorija, per kurią aną prarado ir dabar nenori prisimint, gi pikti liežuviai kalba, kad su tuo bandė pervažiuot sieną, gabendamas kažkokias kontrabandas ir paskandino upelyje, bebėgdamas nuo pasieniečių, bet tai jau manomai melas.

Dar iš abejotinų šaltinių žinoma, kad mūsų Vidmantas kažkadaise buvo kokiam tais žurnalui pardavęs svetimas nuotraukas, kaip, kad pats teigiai, o jei jau teigia o ne neigia, tai neabejotinai tiesa ir nemelas turi būti tai:„9 baisias ogi kreivas nuotraukas iškeitė į vieną gražią maitkę, kurią iki šiol turi“. Na tai bet čia gi tik gandai nerišlūs kokie tais.