Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Viačeslav Titov

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Viačeslavas Titovas)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Viačeslav Titov, arba lietuviškai tai būtų Viačeslavas Titovas - kažkoks iš Klaipėdos veikėjas, tenykštės savavaldybės narys, anuokart pagarsėjęs bandymu pramušti rusų kalbai valstybinės kalbos statusą. Jei jau ne visoje Lietuvoje, tai tegul bent Klaipėdoje.

Vienok čia galim nebent įtarti, kad tasai Viačeslavas Titovas gal tiesiog nemoka kalbėti lietuviškai, nes kaip kitaip suprasti tokią nesąmonę, kur valstybine kalba nori kažkas padaryti kalbą, kurios Lietuvoje beveik niekas nesupranta. Tai gal tada ir logiška, nes jam gal taip ir būtų patogu.

Dar vienok tasai Viačeslavas Titovas yra kažkokios Rusų sąjungos narys, tai ten keista kažkokia organizacija...

Dabar gi Viačeslavas Titovas aiškina, kad Adolfas Ramanauskas-Vanagas esą išžudė Lietuvoje tūkstančius nekaltų žmonių, ir tą aiškindamas, remiasi kažkokiais KGB dokumentais[1]. Tai gal ir ne šiaip sau paskui jį miltais gatvėje žmonės apipildinėt ėmė.


Viačeslav Titov gina demokratiją

Vienok po to, kai garsusis PBK pradėjo skleisti propagandą apie tai, kaip savi šaudė į savus ir panašų briedą, kažkada iššiktą Aleksandro Nevzorovo bei Vladislavo Švedo, o tada prasidėjo visokie skandalai ir triukšmai bei klausimai, kokiu būdu leidžiama transliuoti atvirai kenksmingą ir antivalstybinį mėšlą valstybiniais Lietuvos reguliuojamais dažniais, tai prasidėjo skandalai ir triukšmai. Ir tada jau prasidėjo klausimai, kada bus tas PBK užlenktas.

Tai tada Viačeslav Titov ir paskelbė[2], kad reikia kovoti už demokratiją, nes kova prieš kitokią nuomonę ir kažkokius panašius dalykus - tai rusofobija ir Lietuva, tokiomis transliacijomis besipiktindama, gadina santykius su Rusija, kursto tautinę neapykantą ir yra labai pavojinga žmogaus teisėms.

Tai čia siūlome pasiskaityti - Viačeslav Titov atviras laiškas Prezidentei.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.