Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


ČK

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš VČK)
Jump to navigation Jump to search

ČK arba dar kurį laiką vadinta VČK - tai tokia įdomi kontora buvo senais labai laikais, kai Leninas užgrobė valdžią Rusijoje. Tai kaip ir būdinga visokiems revoliucionieriams, anie kovojo už revoliuciją, o kaip žinia, niekam tos revoliucijos nereikia, todėl žmonės priešinasi. Tai tam, kad nesipriešintų, komunistai ir sukūrė visur kur papuola tokius būrelius, pavadintus ČK - "Čerezvyčainaja Komisija".

Tokios vat ypatingosios komisijos užsiimdinėjo paprastu reikalu: visur, kur tik įtardavo, kad kas nors ne už revoliuciją, tai imdavo ir sušaudydavo. Tiesa, dar prieš tai nukankindavo neretai. O kai kur, kur visi nenorėdavo jokių komunizmų, tai ir šiaip visus iš eilės skersdavo.

Štai pavyzdžiui Ukrainoje taip buvo surengtas Hlodomoras. O Tambovo gubernijoje krūvos kaimų su kaimiečiais buvo tiesiog šaudomi cheminiais ginklais, pakolei tie komunistai nesunaudojo visų cheminio ginklo atsargų.

O šiaip tai daugiausiai šiaip šaudydavo arba gyvus duobėsna užkasdavo žmones. Arba kokio nors Marato pavyzdžiu skandindavo baržose. Ir dvasingai tą veiklą vadino revoliuciniu teroru bei ekspropriacija.


Visokios iš ČK kilusios kontoros

Tai paskui, kai jau revoliucija buvo įtvirtinta ir komunistai tapo vienvaldžiais, tai iš ČK, gražaus istorijos perrašymo vardan buvo sukurta GPU, katra buvo pervadinta į OGPU, o paskui buvo pavaizduota, kad išvis panaikinta, o palikta tiktai doroji ir žmonių nežudžiusi NKVD.

Tai dar paskui, kai ir NKVD kaip reikalas prižudė žmonių, tai tą NKVD pervadino į MVD ir KGB, kad viskas atrodytų gražiau. O dar paskui jau teko ir tą KGB pervadinti į belenkiek pavadinimų, pakolei gavosi FSB. Tai kaip kurie jau sako, kad ir FSB greitai vėl reikės belenkaip pervadinti, nes jau smirda visokie dalykai...