Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Telekomas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš TEO)
Jump to navigation Jump to search
Tai nuolaida pagal Telekomą tai tokia nuostabi gaunasi, kad miela žiūrėt: 50% nuolaida iš 40,49Lt pagal Telekomą yra ne 20,24Lt, o tiktai 8,68Lt, o tai dar paskui, kai atima tuos 8,68Lt iš tų 40,49Lt, tai gauna ne 31,81Lt, o 38,49Lt, taip kad kaip matom, tie 50% nuolaidos kažkaip pavirsta į 2 litus, kas yra ištisus 10 kartų mažiau, tai čia matyt matematika tokia įdomi. Tai čia negalvokit, kad čia kažkas nenormalaus, nes viskas matyt teisėta gautųsi, jei taip patsai Telekomas savo versiją papasakotų...

Lietuvos Telekomas arba Teo, dar beprisistatantis Zebra - taigi didžiausiasai interneto tiekėjas per visą Lietuvą. Buvo kadais sovietinė biurokratinė kontora, kur žmonės, norintys telefoną namuosna įsivesti, po krūvą metų eilėje stovėdavo. Tai įsivaizduojat tokį dalyką? Mes tai neįsivaizduojam.

O dar amžinai visiems asocijuojasi su žodžiais Tapio Paarma...

Lietuvos Telekomas labai didelis

Tai dabar vat galų gale pasidarė solidi kompanija, ir siūlo visokius ten planus ir televiziją Gala, kur vaikai būna, kad ieško kokio įdomaus filmo, prispaudo ant šimtų ir tūkstančių filmų, tam kad porą minučių pažiūrėt, kad pasirinkt, o paskui tėveliams ateina tūkstantinės sąskaitos. Tai kažkada, kai per modemą jungdavosi visi, tai ir su modemais taip būdavo panašiai, kai tokios sąskaitos ateidavo, kai kokie nors virusai kompiuterį apkrėsdavo, o tas imdavo skambintis automatiškai kažkur į Kanarų salas.

O dabar Lietuvos Telekomas platina anokį "Zebra" internetą, tai čia irgi cirkas buvo kadais, kai norėdavai pro juos laišką kokį nors išsiųst, o tie aiškindavo, esą turi turėti pas juos visas savo pašto dėžutes, nes kitaip išsiųst negalima. Tai aišku, nemažai vartotojų juos pasiuntė aiškia kryptimi - EN. Tai po šito berods ilgainiui susiprato ir sutvarkė, nors aišku garantuot negalim... Bent jau mes tai anuos pasiuntėm tą pačią dieną.

O tai šiaip visai didelė kompanija, dar ir planų interneto yra visokių įdomių, kur oluchai įsiveda, o nepastebi, kad už megabaitus ir gigabaitus mokėt reiks papildomai, tai paskui irgi nustemba sąskaitų dydžiu, nes pradžioj galvoja, kad bus keliasdešimt litų per mėnesį, o paskui paaiškėja, kad šimtai ar tūkstančiai...

Taip kad labai pelninga kompanija, tiktai tokios rimtos ir pelningos kompanijos su visokiomis Pipedijomis nesicackina aišku, taip kad ir mes čia nesicackinam ir skelbiam ką žmonės kalba, gandus visokius...

Telekomo istorija

Štai kokis gražus logotipas buvo, visai kaip pas kokius Lietuvos Geležinkelius beveik, net supainiot galima!

Taigi sena tai įmonė ir sovietmetį menanti. Tai paskui švedai juos kažkokie nusipirko, Telia Sonera kažkokia, gavo monopolisto teises dar, tai kaip pakėlė kainas, tai žmones šokas ištiko, dar ir kampanija tokia buvo - Stop Telekomas, o paskui ėmė kitus interneto tiekėjus matomai dusinti, kad šie išnyktų ir būtų galima tiekti internetą be konkurentų, tai daug teismų buvo kažkokių ar tai skundų į visokią Konkurencijos tarnybą, Ryšių reguliavimo tarnybą ir taip toliau, tai ir baudas tam Telekomui mokėti irgi berods teko, nors gal ir neteko, nes gi kompanija didelė ir galinga. Bet kažkaip tais nesigavo tų smulkių interneto tiekėjų nudusinti. Tai dar buvo daug istorijų pasakojama, kai visokias kontoras, teikiančias pokalbių paslaugas per internetą, Telekomas visaip dusino. Bet irgi iki galo nenudusino.

O tai kokiais 1998 dar vyko tokia akcija Stop Telekomas, nesgi labai įdomiai išlindo visaip, kad pavyzdžiui už 20 valandų interneto Telekomas ima 36 litus, o už 60 valandų - kažkodėl jau tik 18 litų, t.y., kuo daugiau naudoji, tuo mažiau moki. Tai aišku, visi rėkė, kad telekomas iš telefonų gautus pinigus investuoja internetui apmokėti, kad kiti Interneto tiekėjai nudustų[1]. Tai dabar kaip retrospektyviai pažiūri, tai išties taip ir gavosi, kad iš tuo metu protestavusių be ne 13 interneto tiekėjų teliko be ne tiktais 4, o visi kiti užsilenkė. Tai štai jums ir prašom.

O tai paskui dar daug visokių kitokių cirkų buvo dar su visokiomis kainomis, analoginių linijų filtrais, kur trukdydavo per skirtines linijas internetus tiekt ir daugybė kitokių nesąmonių. Tai gal ne veltui daug kas protestavo.


Šiaip visokie bajeriai

  • Tai dar blogeriai dabar skundžiasi[2], kad už kažkokį Zebros internetą gavo 50% nuolaidą, o ta nuolaida kažkaip gaunasi 8 litai ant popieriaus, o galutiniame rezultate - išvis tik du litai, kai pati sąskaita yra 40 litų, tai čia aišku, tokios matematikos netgi statistikos departamentas galėtų pasimokyt, kaip skaičius išvartyt...
  • O kiti tai išvis sako, kad visas tas TEO Zebra Optimalus Plius ir kitokie visokie panašūs planai - tai kažkokia apgaulė visiškai[3].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.