Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


TAF

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

TAF arba Tautos Ateities Forumas - tokia, nesuprasi, nei partija tai ar ne partija, kokia tais organizacija visuomeninė ar kas tai tokio... - toks naujas Algimanto Matulevičiaus projektas, šviežias dar visai, turi savo web'ą, ir feisbūkėj grupę... Mitingus visokius rengia, kedofilus palaiko, kovoja tai už tą tai prieš aną, ar patys nesupranta už ką, bet kaip ir daugelis marginalių pseudokomunistuojančių ar pseudofašistuojančių judėjimų į mitingus tesušaukia 100 pensininkų ir neturinčiųjų ką veikti. Šūkiai kaip visada nukreipti į tiesą ir žmogų beigi mažas pensijas, o optimizmas kaip paprastai irgi - tuoj užjamsim Seimą ir tvarku padarysim it kokią mergą. Taigi tam sugalvojo kokį tai dėmesio vertą labai referendumą ir tuoj pamatysite kas yra teisybė beigi tvarka, nes 2013 Seimas atrodys kur kas kitaip[1].

Yra dar, tiesa buvę, kai buvo kažkoks Lietuvos Ateities Forumas, bet tas tai buvo kitas ir kitoks koksai tai.


TAF'o internetai


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.