Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sveikinimų ratas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveikinimų ratas, ogi išties - tai senas, dar sovietmečiu klausytojus valdęs Pageidavimų koncertas - Lietuvos Radijos populiariausia laida, džiuginanti smegenis praradusį senimą. O Sveikinimų rato vedančioji Loreta Jankauskaitė populiarumu galėtų varžytis ir su Dalia Grybauskaite ar kitom didžiausiom Lietuvos garsenybėm.

Itin gi džiugina šiojo pseudomuzikinio kultūrvalandžio klausytojus visiškai šlykštaus, gleivėto ir net per radiją senu, naftaline dešimtis metu išgulėjusio džiovinto šūdo dvoką perduodantys žemarūšės estrados kūriniai: jųjų netgi popsu pavadint - liežuvis neapsiverčia. Ir nuostabu, kai paskambina koks vaikėzas ir sako: "Norėčiau pasveikinti savo mamą... Blablabla", o laidos vedančioji ar kokia režisierė užleidžia tai mamai kokius nors vimdančius Aliukus, nei negalvodama, kad toji sveikinama mama dar ir dabar kokios nors Sepulturos ar Depeche Mode klausos. Arba kokiam seneliui paleidžia dar labiau vimdančią Armoniką, kai tas senelis jaunystės laikais buvo aiškus hipis ir klausydavosi Elvis Presley, Rolling Stones, Beatles ar netgi Black Sabbath su Led Zeppelin bei T-Rex.

Vienok, matomai bijodama pensininkų įsiūčio, LRT valdžia šiosios laidos neuždarys dar artimiausius keliasdešimt metų, taip kad ir mes, mielieji, dar kelis dešimtmečius klausysim mielo ir švelnaus tautinės sovietmečio estrados gargaliavimo...