Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sveikasvaikas.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pipedija - už teisę žinoti, Pipedija - prieš pyderus

Sveikasvaikas.lt - tokia grupelė žmonių, katrie sugalvojo pasiaiškinti, iš ko gaminamas visoks parduotuvėse esantis mėšlasmaistas. Ir paaiškėjo, kad tas mėšlasmaistas - tai net ne maistas, o išvis kažkokie chemikalai sveikatos normomis leidžiami priedai. Taigi, geradariai, išsibandę tuos produktus ant savęs, nutarė pasidalinti su kitais internautais savo atradimais. Apie tai, koks gamintojas ką į savo produktus deda ir ką tos sudedamosios dalys reiškia. Na, žinote, ten visokie E, gliutamatai, nitratai ir t.t..

Ir ką jūs galvojate? Labai staigiai juos užsipuolė Vilniaus konservai ir Selita, pradėję grąsinti teismais, jei ana grupelė žmonių neišims iš puslapio visokio mėšlomaisto sudėties aprašymų (katruos, beje, įstatymų reikalaujama tvarka, patys gamintojai privalo dėti ant savo produktų etikečių). Nes, esą, paskaitę apie tą mėšląmaistą, žmonės jo nepirks. Ir taip padarys šūdomaisto gamintojams baisingus nuostolius.

Na, ir ką mes čia galim pasakyti ta proga? Ogi tai, kad šūdąmaistą Lietuvoje gamina dibilaiteisininkams didelius pinigus skiriančios įmonės.

Tai po to dar paaiškėjo, kad sveikasvaikas.lt kartais deda visokių išsigalvotų dalykų, pavyzdžiui, kad Coca Cola Zero uždrausta JAV bet pardavinėjama Lietuvoje, ale paprastas pagooglinimas parodė kad niekur ji nėra uždrausta. Bet pipedija anaiptol nemano, kad tai menkina šio interneto vertę. Priešingai, melas vardan švento tikslo yra skatintina ir gerai! Pipedija irgi kartais meluoja savo straipsniuose, kas čia blogo?

Dar žr.