Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sindromas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Sindromai)
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Sindromas - būdingas simptomatinis kompleksas, nebūtinai leidžiantis diagnozuoti diagnozę, bet vienareikšmiai leidžiantis diagnozuoti sindromą.

Tai yra, kitaip tariant, kaip sakant, vat kaip ir pavadinimas lyg ir yra, o vat ligos - kaip ir nėra. Ir vat gal ir matosi, kad kažkas tai serga, bet išties tai visiškai neaišku, ar serga arba kuo serga. Nes kaip ir simptomatika yra, bet diagnozės kaip ir nėra, o diagnozę taigi užrašyti reikia, taip kad vietoj ligos ir rašomas sindromas.


Sindrominė problematika

Tai čia aišku, nesidžiaukit, jei jums kokį sindromą užrašys koksai nors medikas, nes dar maža, kas ten pasirodys. Nes jei diagnozės nėra, tai gali reikšti visai ne kad nesergat, o kad sergat ne viena, o dviem ar trim ligom išsyk. Todėl simptomai persimaišo visaip ir gydytojas negali išsiaiškinti, kas ir kaip.

Arba būna taip, kad ligos eiga kokia nors netipinė, sunki labai ir taip toliau, tai irgi gydytojas niekaip negali išsiaiškinti, kas čia per galas, tai vat ir parašo sindromą kažkokį. O tai kadangi išsiaiškinti negali, tai ir gydyti negali, taip kad viskas tik į bloga.

Arba dar blogiau būna kartais, kad daktaras koks nors neapsišvietęs ar nepatyręs pasitaiko, tai diagnozuot negali, tai irgi rašo kokį nors sindromą, taip kad tokiu atveju jau gali reikšt, kad į nagus pakliuvot kokiam nors, katras nemoka gydyt.

Arba dar blogiau būna, kai visi tie reikalai į vieną krūvą susiplaka. Tai būna, kad žmogus apsirgo kokia nors sloga, o jam apendicitą išpjauna. Štai jums ir prašom, kaip sakant.