Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sadamas Huseinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sadamas Huseinas arba dar vadinamasis Saddam Hussein - garsus ir žymus Irako revoliucionierius bei vadas, senas SSRS draugas ir mylėtojas, katro režimui prasidėjo ilgai trukusi agonija kaip tik tuo metu, kai Lietuva skelbė nepriklausomybę, o sovietai mus traiškė per Sausio 13, galvodami, kad pakolei JAV dubasina Iraką, tai niekas čia į kažkokius lietuvius dėmesio nekreips.

Tai užtat viskas įvyko, kad Sadamas Huseinas pritrūko pinigų iš naftos, tai nutarė užsigriebt visą Kuveitą, katras naftos pardavinėjo pasauliui daugiau, nei Irakas, nors buvo už Iraką panašiai mažesnis, kiek už Sovietų Sąjungą mažesnė buvo Lietuva. Tai taip baigėsi, kad Kuveitas pats pasipriešint neįstengė ir paskui Iraką sudubasino amerikonai, o užtat Lietuva pasipriešinti kažkaip įstengė ir Sovietų Sąjunga subyrėjo.

Bet tai nukrypom nuo temos čia kaip neaišku kas... Tai pabaigai čia pasakysim, kad paskui amerikonai kelioliką metų palaukė ir antrą kartą pas Sadamą Huseiną atėjo. Ir jau atėjo rimčiau, surado jį besislepiantį kažkokiuose požemiuose, ištraukė ir paskui pakorė. Ir paskui dar Jutūbėje išplatino tuos filmukus korimo. Tiesa, Jutūbė paskui ištrynė, bet gal kažkur internetuose ir galima dar surast.