Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ramadanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai tokie Ramadano nurodymai

Ramadanas - visų musulmonų laiminga šventė ir pasninkas, kur jie cielus beveik metus negali nieko valgyti ir gerti nuo saulėtekio iki saulėlydžio, turint omeny, kad jiems ir taip negalima valgyti mėsos normalios, tobiš kiaulienos, tai jau čia išviso kankinystė tikra prasideda, ir dar melstis reikia 10 kartų dažniau ir taip toliau, o tai neabejotina, kad masinė psichozė baigiasi totaliniais kažkokiais bezpridielais, tai štai jums ir prašom, kad mūsų religija yra geresnė, taip kad krikščionybė yra visgi visuomenei gal ir palankesnė, nepaisant pedofilijos, katra garsėja visokie kunigai, bet čia jau tai niekai, nes pas musulmonus ten irgi kažkaip įteisinta buvo, kad kažkuri ten pranašo Mahometo žmona buvo berods gal 5 metų amžiaus, tai kur tik kokia religija, tai ir Pipedijos nereikia, savaime durni visi, tai čia net ir nejuokinga.