Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Procesinis valdymas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Procesų valdymas, kartais dar užvadinamas kaip procesinis valdymas - tai ten visokie ateina kokie nors ir dėlioja darbus žmonėms, kaip jie daugiau turėtų dirbti, kad dar daugiau pinigų galėtų visokie vertelgos užkalt. Kaip sako, kai procesų valdymo specialistas, tai reiškia, kad išties tai žmonių išnaudojimo specialistas, nes gi nieko geresnio dar nesugalvojo. Tai štai ateina tokie, kalausinėja apie darbo problemas ir paskui darbuotojai vergauja savininkams.

Gudriausi procesų valdymo specai išranda dar viską taip gudriai, kad netgi darbuotojai uždirbti pradeda daugiau, ir netgi galvoja, kad dirba mažiau (nors išties patys nejausdami dirba daugiau), bet visvien daugiau darbo padaryto, taip kad vertelgos savininkai dar labiau pasididintų savo pelnus ir viršpelnius. Tai kas iš to gi išlošia daugiausiai? Aišku, kad viršpelnių vertelgos.

Dažniausiai tokie visokie kalba apie klientų aptarnavimą, kažkokius aktyvius pardavimus ir dar kitas nesąmones.

Žmonės, nepasiduokite smegenų pudrinimui! Su tokiais veikėjais niekada neateis komunizmas!


Du esminiai procesų valdymo principai

Yra du esminiai procesų valdymo principai:

  • KISS - jis sako, kad procesus reikia daryti kuo paprastesnius, nes tiktai tada juos galima suvaldyti
  • SISO - jis sako, kad į procesus reikia paduoti kokybišką žaliavą, nes tiktai taip galima užtikrinti proceso veikimą

Taikant šiuos du principus vienu metu, galima juntamai ar netgi labai smarkiai pagerinti bet kokių įmonių darbą. Paradoksas, bet darbas čia pagerėja netgi jei iš pradžių atrodo, kad viskas bus ne taip optimalu ir ne taip efektyvu. Ir atvirkščiai - jei bent vieno iš šių principų nesilaikoma, tai ir procesų gerinimas nepavyksta.