Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pilies gatvė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pilies gatvė daugiau žinoma kaip Pilgatvis arba Piliovkė - neabejotinai visokių turistų traukos centras, bet vis dar išlaikanti ir šiokį tokį vietinių poilsiautojų ir pramogautojų srautą.

Dabar gi Pilies gatvė pilna tourist trap tipo užeigų, kurių dalis, visa laimė, sėkmingai subankrutavo, kai kilo kovido epidemija ir turistų srautas nutrūko. Tai tuo ir pasidžiaukime ir palinkėkime, kad užsilenktų ir visi kiti turistų spąstai.

Netgi per visą sovietinę okupaciją ši vieta buvo bene didžiausias visokių kabokų koncentratas, ir tai turint omeny, kad anais laikais, kai prie ruso buvo geriau, kabokai buvo laikomi nereikalingais, todėl jų buvo kokius penkiolisdešimt kartų mažiau, nei dabar. Tiesa, anuo laiku Pilies gatvė išvis kaip ir neegzistavo, o buvo tiesiog Gorkio gatvės apatinė dalis.

Senais laikais toji vieta pagarsėjo, kaip vietinio Bermudų trikampio kraštinė, kur buvo tokios legendinės vietos, kaip šiuo metu jau iš praeities išdilusi Vaiva ar kitos skylės. Čia pat, įvairiose šios gatvės vietose trindavosi ir visokie studentai, kurių ir dabar čia pilna, mat Vilniaus Universitetas vis dar ribojasi su šiąja gatve, o taip pat būdavo ir visokių pankų, hipių, metalistų ir kitų visokių neformalų, katrie ir šiuo metu dar čia kartais aptinkami, tegul ir rečiau.