Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Patriotas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Patrijotas)
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Patriotas ar Patrijotas - tai nereiškia, kad patriotas. Šitaip užsivadinęs vienas žinomiausių trolių lietuviškuose internetuose, kažkieno jau seniai ir tiksliai identifikuotas, kaip kelių žmonių grupelė iš Latvių gatvės. Ir ne šiaip įtartas, o pagal IP adresus kažkaip atsektas. Patriotas šika į komentarus kur papuola, nors dažniausiai Delfyje, kur savo elgesiu jau žodį "patriotas" baigia sukompromituot, nes jo paskaitę daugelis nusprendžia, esą patriotas - tai tas pat, kas ir dibilas. Tai ta proga dar ir anokia Nida Vasiliauskaitė kartą visokius patriotus išpūdo, gal su šituo veikėju susidūrusi, o gal ir ne, nes jai ir šiaip užplaukia.


Provokacinė kultūra, kuria pasižymi Patriotas

Reikia pripažinti, kad provokacijas Patriotas vykdo puikias, su giliu psichologijos ir tautinės lietuvių kultūros išmanymu, pakaitom giliai girdamas ir plūsdamas Landsbergį, žydus, KGB bei rusus bei kalbėdamas belenką kitą ir kartu gindamas Lietuvos valstybės idėją neretai absurdiškumu stebinančiais pseudoargumentais: šitaip ne tik sukompromituojamas patsai patriotiškumas, bet net ir tie, kas su tokiais troliais kovoja.

Skirtingai nuo daugelio kitų Latvių gatvės komentatorių, Patriotas nėra botas: jis gan rišliai dalyvauja diskusijose, tiesa, jo kalbose nereti rusicizmai, pastebimi ir linksniavimuose, ir tipinėse rašybos klaidose, ir sakinio konstrukcijose, ir svetimžodžiuose, ir pan.. Bet tai irgi keičiasi: vieną dieną daugmaž tas pats tekstas iš tų pačių žodžių parašomas tvarkingai, o kitą dieną - taip, kad rusizmai akis drasko. Pagal tai identifikuota, kad šiuo slapyvardžiu rašo bent keletas skirtingų žmonių.

Patrioto pasisakymams būdingas nuolatinis paradoksalumas ir prieštaringumas: tas pats žmogus, tuo pačiu stiliumi, kartais net to paties straipsnio komentaruose rašo tai vieną, tai kitą, prieštaraudamas pats sau. Tikslas išties tik vienas: kuo daugiau pritrolinti ir priprovokuoti, kartu sukompromituojant bet kokias tautines idėjas pačių lietuvių akyse.

Nenuostabus ir kitas paradoksas: neretas durnelis nei nepastebi, kad yra anoks trolis Patriotas ir patys save komentaruose užsivadina, paskui rašinėdami nesąmones ir taip dar labiau pripainiodami padėtį, tuo tarpu kiti pradeda kiekvieną patriotą laikyti durneliu. Gaunasi žaidimas žodžių prasmėmis ir prasmių ženklais, kaip kokioje Kunda-Lakunda metodologijoj.

Tai mes net neabejojam, kad po šito mūsų straipsnio Pipedijoje tas pats Patriotas ims šikti į komentarus ir daugeliu kitų pravardžių, juolab, kad taip jau ir dabar daro. O gal ir čionai vandalizmu užsiims.


Gan tipiniai Patrioto pasisakymai

  • Lansbergis Lietuvos viltis, garbė ir sąžinė. Ir joki čia pusglušiai komentatoriai nepakeis mano nuomonės
  • ŽYDAI ČIA JOKIO TURTO NET IR NETURĖJO, NES VISKAS BUVO SUSIGROBTA IŠ LIETUVIŲ PER VISOKIAS SPEKULIACIJAS IR MACHINACIJAS
  • Jeigu prakalbome apie turto grąžinimą ir teisingumą, tai ir šventai laikykimės to - grąžinkime žydams tai kas jų ir kas jiems priklausė, o gal žydų turtu jau naudojasi tautos išrinktieji?
  • o simtai verkianciu senoliu,moteru,vaiku ir keikianciu butent gruzija del kariniu veiksmu ir genocido,tai demokratija?
  • man geda buti lietuviu
  • Laisvos Lietuvos Patrijotai, būkime būdrus, kgb nesnaudžia, raudonasis monstras nenurims kol nepasisotis ir nepasprings nekaltųjų kraujų. Blogio imperija nenurims kol negaus Mūsų Demokratinę atkirtį.

Kitos apraiškos

Nenuostabu, kad sėkmingas Patrioto veikimas greitai sukėlė ir kitų panašių trolių atėjimą iš Latvių gatvės: tarp populiarių šios kilmės trolių pravardžių yra tokios, kaip "Tikras Lietuvis" (šis net Pipedijoj užsiregistravo ir laiks nuo laiko į straipsnius šika!), "Lietuvos patriotas" ir pan..

Dar žr.

Dar nesupratingiems galim pridurti - jei ieškote tikrų patriotų, tai paskaitykit apie Naujosios Lietuvos idėjas ar užsukite į patriotai.lt.