Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Open DOS

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Open DOS - visai čia nereikia painioti tiktai su Free DOS, nes šitas aišku irgi DOS, bet su tokia Caldera susijęs, taip kad ir su DR DOS, o tai reiškia, kad gal ir neblogas šaknis turintis dalykas, kuris kadaise buvo labai geras, ale visai jau atsilikęs ir tik menamai atviras kodas, nors tokiu kaip ir apsimeta.

Taigi kadaise tokia Caldera nusipirko DR-DOS teises iš tokios Novell, o tada bandė vaizduoti, kad platina labai gerą dalyką, nes tuo metu buvo kokie 1995 metai ir labai dar daug visko buvo su DOS. O FreeDOS tuo metu dar nebuvo. Tiksliau buvo, bet labai lievas.

O paskui Caldera paskelbė, kad viskas Open Source, o paskui kažkaip kad ne, o paskui kažkas kažką paskirai pradėjo, o paskui kažkas kažkam neleido, o paskui paaiškėjo, kad tas open source jau ir į tą Open DOS sudėtas, o paskui kad nelegaliai ir dar ir iš Free DOS kažkas, o paskui kažkaip išvis viskas baigėsi neaiškiai.

Taigi, nėra čia jums nei Open, nei ko, o ir DOS jau šitas kažkoksai atgyvenęs. O ir ta Caldera persivadinusi seniai į SCO, tai ten dar ta istorija tuo nesibaigia, o tiktai prasideda...