Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ožkų paradas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search


 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą gresia BANAS!!!!!
 Noia 64 apps xeyes.png  Šis straipsnis ar jo dalis neatrodo pakankamai suprantami, nes jo autorius buvo girtas.
Jūs galite padėti Pipedijai paaiškindami dėstomus teiginius glausčiau ir suprantamiau. Arba bent jau paaiškinkite, apie ką kalba.
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
O štai čia toksai suluptas pimpalas, su kuriuo pešamos kekšės šiame nūdame parade. Žinoma, anksčiau tai buvo vadinama bananu, tačiau bananas tarp dviejų obuolių - tai tas pats pimpalas!
O šiaip taip, nors mes ir lochai, bet žinome, jog dabar mūsų amžiuje vyksta daug stebuklų, tad žinome tikrai, jog ožkų paradas pasaulyje toksai populiarus, kad jis vyksta net ir kosmose! O jeigu jus netikite tuo, tai jus patys lochai, nes paprašykite Skraidančio bybio jus paskraidinti - paskraindins ir parodys jums šitą grožį!
O štai čia tas pats ožkų paradas, nors čia jau šoka ne kekšės, bet pyderai, tiktai ne mūsų laikais, o kažkur 18 amžiuje, atseit gal net ir seniau. Iš nekalto piešinėlio mes matome, kad jie tikrai visiškai nepanašūs į normalius, nes yra vien šūdini tipai, kokių mūsų amžiuje dar daugiau. Štai mes tuos tipus, apsirengusius kažkokiais šūdais matome pirmame plane, o už jų visiškų debilų išprojektuota kažkokio senovinio miesto gatvė.
O štai tokios narkotikų vaistinėlės - tai jau ne naujovė laisvoje Lietuvoje. Jų gali visą krūvą nusipirkti toje Ramygaloje per ožkų paradą, tik pirmiausia apsigalvok, ar verta, nes toks šūdas kainuoja ne šimtą ir ne du šimtus, o su gyvenimu išsiskirti, žinoma, sunku (šiaip ar taip, vis vien jį prišiksime...)


Ožkų paradas (neverta painioti su homoparadu) - yra kažkoksai paradas. O jau ir pats jo pavadinimas sako, kad ten yra tik ožkos - tai yra, kekšės. Šiaip tai visos moterys yra ožkos, kai tampa kekšėmis. Jis pasižymi tuo, kad vyksta Ramygaloje, dar pagarsėjusioje kaip Šūdmiestis, tai yra, šūdų miestas. Parade dalyvauja vien ožkos, ir brinda ten tik visiški jau dalbajobai, pas kuriuos yra trečio laipsnio smegenų sprogimas. Žiūrėti į ką ten nėr, nes kur pažiūrėsi - visur ožkos. Bybys žino, ar ten yra dar kokių kitų gyvūnų, nes kitos bobulės sako, jog ten matė ir gaidžių, tačiau juk gaidys su višta - tai jau normali pora, o ne homoseksualai! Visų pyzdos tokios išsipūtusios, kad iš karto matyti, jog lietuvaitės (pardon, lezbietės). Į tą balą tai pisasi kas nori, tik jau nesipisa ant ožkų, juk ne visi šiame bybmiestyje turi tualetus, tai ir landžioja po visokius šūdynus tokiuose kampeliuose, kuriuose pimpalai vyrams krenta, nes lezbietės yra nepakartojama! Ir šikit nešikę, bet netgi tokie dibilai kaip mes, ta Pipedija, kurią kiti varo nachuj, remiame tokį šūdą, kuri remia vien Dalia Grybauskaitė.

Gėris šitame šūde

Jokio gero šitame homoparade niekas neišvys, nebent išvys normmmalųųųų padarą, bet kaip kas pamatys jį, ar šiks į duobę, ar į pisuarą, nežinome net mes, durni pyderai, kurie pisasi į tokias vietas kaip šitas lietuviškasis homoparadas - visos Lietuvos didybė ir puošmena.