Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Socialliberalai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Socialliberalai arba soclibai, dar vadinama Naujoji sąjunga ir paulauskininkai - taigi liberolai, katruos subūrė liberolas Artūras Paulauskas tam, kad kaip ten jie sakė - "nusipelnome gyventi geriau".

Tai ir pavadinimas išsišifruoja aiškiai - "socialinis liberalizmas" - tai kai visiška laisvė ir nekontroliuojamumas socialiniuose reikaluose, socialdarvinizmas kitaip tariant. Taip vat kur liberolai, tai ir vat štai jums ir prašom.

Upd. Naujoji sąjunga, dvasia nemari tokia politinė, be AMB kūno tapusi visiška politikos autsaidere ir beviltiška lūzerė, prieš rinkimus susirado kitą tyros sielos kūną - Darbo partiją ir susiliejo su ja kaip seni ilgai nesimatę meilužiai[1]. Tai čia ir kilo Pipedijai filosofinis klausimas, į kurį siūlome atsakyti mieląjam Pipedijos skaitytojui - Kas bus Naująją sąjungą prijungus prie Darbo partijos? Beje, Naujoji sąjunga tiki savo naujojo kumyro Viktor Uspaskich tyruma, mat buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas, ilgus metus ginęs mus nuo nusikaltėlių gaujų pareiškė, kad Naujosios sąjungos naujasis Viešpatis yra vis dar nekaltas.

Jaunamarčiai aptarinėja, kurioje lovos pusėje miegos bei kitus bendro gyvenimo planus, ogi žmonės juos sveikina ir tempia gi gėles bei dovanoja ledus


Naujoji sąjunga (socialliberalai) ir partijų prisijungimai

Istoriškai bene įdomiausia šita partija gi tuo, kad būdama visiškai nevykusia ir lūzeriška, vieną po kitos pasijunginėjo vis kitas ir kitas smulkias partijas, kol galų gale tapo pati suvirškinta su visu Artūru Paulausku ir 2011 metais prijungta prie Darbo partijos. Pagal tai, kiek tiesiogiai partijų ir partijėlių prisijungė, šita Naujoji sąjunga buvo viena iš rekordininkių, nes ne taip jau paprasta tris kitas partijas suvirškinti.

Tai čia jums sąrašas pasijungtų partijų, kurios tiesiogiai buvo įtrauktos į šitos Naujosios sąjungos (socialliberalų) sudėtį:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.