Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Minties nutrūkimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Minties nutrūkimas - toksai simptomas, kada pacientas galvoja, galvoja kažką protingo ir svarbaus, o staga tik pyst ir kažkas pavogė mintį. Pavogė ir nebegrąžina, nes kažkodėl ta mintis netiko jiems.

Kaip ir mąstymo nutrūkimas, taip ir minčių nutrūkimas paprastai būna prie šizofrenijos, tiktai kaip simptomas jis visgi ne toksai ryškus, nes mąstymas neatsijungia, tik viena mintis kokia nors atsijungia. Kas įdomu, tai pacientas visai kažkaip tą savo minties nutrūkimą pastebi, bet negali atgaminti savo minčių eigos. Todėl jam ima kilti klausimai, kodėl čia jam ta mintis nutrūko ir ar viskas su juo čia gerai.

Jei tik minčių trūkinėjimas vyksta kartu ir su kitais reiškiniais, tokiais kaip kad minčių skambėjimas bei minčių aidas, tai pacientui darosi visai jau neramu - nes tai ten mintys balsu galvoje skamba, tai suaidi, tai nutrūksta - toksai įspūdis, lyg kažkas į galvą būtų paleidęs sugedusią radijo transliaciją. Štai tada ir kyla klausimas, ar tikrai ten nėra galvoje kokio nors implanto ar dar kokio nors psichotrono, kuris spinduliuotų viską.

O jei jau prasideda dar ir balsai galvoje, tai minčių trūkinėjimas tampa kuo aiškiausiu įrodymu, jog kažkas valdo paciento smegenis - greičiausiai koks nors saugumas ar iliuminačiai.

Reikia visgi pastebėti, kad kadangi visi be išimties asmenys turi latentinę šizofreniją, tai minčių trūkinėjimas pats savaime irgi pas visus pastebimas. Tai vienas iš klasikinių įrodymų, jog šizofrenja serga visi žmonės ir kad bandymai paneigti vangiąją šizofreniją yra neteisingi bei nemokšiški.