Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Million Short

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Million Short - tokia nauja paieškos sistema, kuri duoda vilčių, nes nedaro tų nesąmonių, kurias daro Google bei kitos senos paieškos kontoros. O tos gi visos, lyg susitarę, kažkodėl laiko, kad jei koks interneto puslapis senesnis, nei kelerių metų - tai reiškia, kad jo paieškoje neturi likti ir jis nereikalingas.

Taigi, nors didžiausi interneto turtai kaupiasi su metais, o Interneto aukso amžius buvo apie 2010, įvairios paieškos sistemos to periodo puslapius tiesiog šalina iš reitingų ir paverčia išvis nesurandamais. Priežastis paprasta - tiesiog taupo vietą ir dar durnai įsivaizduoja, kad vartotojai nori naujo turinio, esą naujesnis - būtinai visada geresnis. Rezultatas - per kažkiek metų Google pasikeitė tiek smarkiai į blogą, kad daugybės interneto puslapių tenai rasti neįmanoma netgi tyčia ieškant. Jie kažkodėl tiesiog išvis išmetami iš duomenų bazių.

Tai štai ir atsirado kažkokia chebra, kuri pradėjo vėl daryti gerai, ir padarė paiešką, kuri veikia panašiai, kaip Google veikė prieš 15 metų.

Štai jums ir prašom, geriausia paieškos sistema - https://millionshort.com/