Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lėja

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Princesė Lėja visame gražume, tačiau ko tai nepavyko rasti nuotraukos, kuri būtų nuoga, tai teks jums pasitenkinti vaizduote.

Lėja (angl. princess Leia), tiksliau princesė Lėja - fapinimo etalonas per visą pasaulį, tiesa jau užmirštas, nes dabar yra naujesnių etalonų, geresnių. Vienok Star Wars filme pagarsėjusi, ilgai išsilaikė daugelio jaunuolių sapnuose ir lovose, taip kad jei paskaičiuosim, kiek kartų į jos atvaizdą buvo nesakysime, ką daroma, tai paaiškės, kad ne tik kad daugiau, nei 9000, bet užtikrinti melejonai.

Dar čia turim pridurti, kad originaliai tai ji vadinasi ne šiaip Lėja, o labai pagarbiai Princess Leia Organa of Alderaan, taip pat gi nuo gimimo dar žinoma kaip Leia Amidala-Skywalker o dar paskui pasidarė žinoma, kaip Leia Organa Solo. O bendrai tai tokia aktorė - Carrie Fisher, kuri šiais laikais jau visai negraži, nes ana gimė dar 1956, taip kad dabar jau jai yra 57 metai.


Nuostabioji princesė Lėja žadina vaizduotę

Taip paskaičiavus po porą militrų rezultato kiekvienam pilnaverčio princesės Lėjos įsivaizdavimo kartui ir tarus, kad bent 100 milijonų taip vaizdavosi bent po 10 kartų tai jau tikrai neabejotinai, gautųsi bent pora milijardų mililitrų, kas sudarytų porą milijonų litrų arba porą tūkstančių kubinių metrų.

Kitaip tariant, ištisa Vilnelė tur būt kokį pusdienį tekėtų. Štai toksai didelis vaizduotės padarinys gaunasi šiosios žavingosios kosmosų princesės atžvilgiu. Dar kiti sako, kad mūsų skaičiavimai čia nėra tikslūs, nes fapinta tikrai kokį šimtą kartų daugiau, ir darė tai per kelis dešimtmečius ne 100 milijonų, o koks milijardas, taip kad gautųsi ištisa tekanti Nėris arba visas koks ežeras. Nors iki Kauno marių tai visgi dar netrauktų.

Kitos lėjos

O dar Rumunija turi tokius pinigus, kurie irgi lėjomis vadinamos, tai čia turim pasakyti, kad nesam tikri, ar tos lėjos pavadintos princesės Lėjos garbei, ar atvirkščiai - pati kosmologinė princesė pavadinta rumuniškos valiutos garbei.