Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lingė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Lingė - legendinis Vilniaus nusikaltėlis - manijakas, apie katrą ligšiol dar legendos kartkartėmis prisimenamos. Neaišku, kas toks, neaišku, iš kur, neaišku, kaip prapuolęs, pagarsėjo žudynėmis dar gūdžiu sovietmečiu.

Kadangis tuometinės bylos vis būdavo užslapstinamos, tai kaip ir įprasta, duomenų veik nėra, tačiau gandai sklandė, kad kartą aptemimo priepuolyje šisai tiesiog autobusų stotelėje peiliu subadęs kelias moteris, pavažiavęs dar stotelę autobusu, o tada dar kelias moteris subadęs vėl. O paskui dingęs. Kažkas panašaus pasikartojo tos pat dienos vakare. Ir taip tęsėsi gal savaitę - tai šen subadyta moteriškė, tai ten. Ir visa tai - dar "nekaltais" 1986 metais, kai nusikalstamumo esą nebuvo, bent jau kaip galvoja daugelis dabartinių homo sovieticus.

Lingei priskiriama buvo ir nemažai kitų žmogžudysčių, pasižyminčių kraštutiniu brutualumu ir beprasmiškumu, tačiau aiškių įrodymų berods nebuvo randama. Gi baigėsi tuo, kad Lingė, neretai būdavęs ir Latvijoje, kur įtartas visokiom vagystėm bei plėšimais, pakliuvo latvių milicijai į nagus, tai taip ir dingo be pėdsakų. Gi sulaikytas buvo Vilniuje, išsyk po tos moterų badymų peiliu serijos, nors ir neprisipažino, ir įrodyta nieko nebuvo, daugiau panašūs ekscesai nesikartojo, tad realiai abejonių niekam kaip ir neliko...