Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuviškas virusas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai šituom lietuvišku virusu apsikrėtėm per Mantą Malčių kažkaip netyčia, tai o ką dabar daryt???

Lietuviškas virusas - taigi baisiausiasai kompiuterinis virusas, katrą kažkokie šmaikštuoliai programuotojai lietuviai ėmė ir paleido į internetus dargi senais ALF internetų laikais per kažkokias konfas, tai čia gavosi geras šposas, matgi tais dar be ne 1997 metais ar tai panašiais, visi tų virusų bijojo, nes jau kai anie užeidavo, tai maža nepasirodydavo, nes visi antivirusai labai jau buvo niekam tikę ir niekam netikę...

Tai visa gi istorija su šiuomi virusu pasisuko taip įdomiai, kad kažkas aną išvertė į anglų kalbą ir gavosi kažkoks ten rumuniškas virusas, o paskui ir rusiškas, ir lenkiškas, ir dar galybė kitų, tai dabar dažnas lietuvaitis ir nežino, kad išties tai lietuviškas virusas visame gražume, katrasai užgrobė visą pasaulį apgaulingai transformuodamasis ir pademonstruodamas, kad gyvąja kalba daryti virusai pasižymi natūraliu polimorfizmu. Taip kad tikras NLP - štai jums ir prašom!

Tai dar galite bet ką iš pažįstamų apkrėsti šituomi virusu, nes šitas puslapis kaip patys matot, apkrėstas, tai kas tik užeina, tai ir apsikrečia, taip kad jei kam nuorodą čionais atsiųsit, tai ir apsikrės. Tai įrodymas, kad Pipedija akivaizdžiai platina venerines ligas.